Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PiotrT

pasek do Hamiltona Jazzmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Najwyzszy czas zmienic pasek w zegarku (Hamilton Jazzmaster power reserve, jasna tarcza, taki jak tu. Oryginalny pasek w sumie mi sie podobal, czarny z bialym szwem, pewnie jakies bydle tloczone na wzor ludozernego gada (aligator/krokodyl),20mm, zwezany do 18mm przy klamrze. Na szybko sprawdzilem ceny oryginalnych paskow Hamiltona i sa dosc wysokie, zwlaszcza ze to nie prawdziwe skory egzotyczne. Stad tez kilka pytan:

 

1. Jaki poradzilibyscie zamiennik do oryginalnego czarnego paska. Najchetniej cos w miare podobnego, to biale przeszycie fajnie wyglada. Po dezintegracji mojego oryginalnego paska zalozylem caly czarny i zegarek wyglada dosc smutno. Myslalem o Hirschu Modenie czy jakims Riosie, ale oczywiscie jestem otwarty na inne propozycje. Cena najchetniej nie przekraczajaca 150 zl.

2. Ewentualny pasek brazowy "na zmiane". Ten Hamilton jest dostepny tez z paskiem brazowym (identyczna faktura jak czarny, przyklad brazowy pasek. Nawet to fajnie wyglada, ale paski sa chyba zbyt podobne. Moze cos innego pasujacego polecicie? Lekko ciemniejszy braz bylby dla mnie chyba lepszy ale nie koniecznie. Ograniczenie cenowe jak powyzej.

3. Kwestia grubosci paska. Z tego co widzialem niektore paski (widzialem to przy paskach Rios) maja przy zegarku grubosc 6 mm inne 3.5mm. Jak mierze ten moj sfatygowany to ma okolo 4 mm wiec zakladam ze ten 6mm bedzie za gruby, prawda?

4. Bardzo mi przypasowala oryginalna klamra i chcialbym ja przelozyc na nowy pasek. Jak jej sie przyjrzalem to w miejscu gdzie sie mocuje ten krotszy pasek nie ma teleskopa tylko taki sztyft (przepraszam za brak fachowego slownictwa) ktory z obu stron ma przykrecone srubki. I tych srubek cos nie moge odkrecic (troche to karkolomna zabawa bo trzeba na raz 2 trzymac inaczej wszystko sie kreci). Sa na to jakies sposoby? Czy to mozliwe ze srubki sa w srodku dodatkowo przyklejone?

 

Bardzo dziekuje za pomoc i porady!

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na aligatory z officialtime, do 50$ kupisz:-)


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na aligatory z officialtime, do 50$ kupisz:-)

 

Dzieki za odpowiedz!

 

Z tego co widze to te paski do 50$ to chyba tez bydlatka tloczone na gatora, czy sie myle? Duzo tam tego, moze wszystkiego nie przejrzalem dokladnie... Widze tez ze te paski sa dosc grube przy zegarku, nawet 7mm pisza.

 

Dodatkowe pytanie: czy takie paskie jak aligator kupowane w USA maja wszyskie potrzebne w EU certyfikaty?

 

Pozdrowienia i wracam do grzebania w officialtime!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos ma jakis pomysl na temat tej klamry? Zalezaloby mi na niej....

 

Z gory dzieki

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.