Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

witek731

Na powitanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum mam na imi Witek na codzień zajmuję się budowlanką i nie tylko a hobbystycznie zegarami przegladanie waszych postów pomogło mi wiele podczas moich prac wiele sie nauczyłem i dowiedziałem myślę że działając czynnie na tym forum pogłębię swoją wiedzę. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum mam na imi Witek na codzień zajmuję się budowlanką i nie tylko a hobbystycznie zegarami przegladanie waszych postów pomogło mi wiele podczas moich prac wiele sie nauczyłem i dowiedziałem myślę że działając czynnie na tym forum pogłębię swoją wiedzę. Pozdrawiam

Witaj. Mam nadzieję , że znajdziesz tu przyjaciół i wiedzę . No i pogłębisz swój "stan chorobowy " związany z zegarkami.


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Mam nadzieję , że znajdziesz tu przyjaciół i wiedzę . No i pogłębisz swój "stan chorobowy " związany z zegarkami.

 

 

 

 

myślę, że tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.