Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pawdys

Czy mozna poprawic luminove?

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam zegarek który bardzo lubię i nie mniej mi się podoba. Posiada on jednak pewną wadę, której najlepiej bym się pozbył i zapomniał o niej. Chodzi o masę świecącą na wskazówkach i indeksach, która swoją rolę spełnia w sposób conajmniej niezadowalający.

Pytanie moje brzmi: Czy jest jakiś sposób żeby temu zaradzić?

Czy jakiś zegarmistrz był by w stanie nałożyć nową warstwę masy o lepszych właściwościach tak żeby świeciła porównywalnie jak w diverach seiko? Czy może takie rzeczy to tylko w erze?

 

Zegarek o który chodzi to Davosa Argonautic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luma na wskazówkach to z reguły nie warstwa lecz wypełnienie - z kolei nakładanie jej na indeksy wymaga matrycy/szablonu, bo robiąc to odręcznie to raczej efekty będą mierne. Reluminacja to generalnie delikatna sprawa, wątpię aby typowy zegarmistrz się tego podjął. Jeśli zegarek jest tego wart to możesz skorzystać z profesjonalnej usługi http://relume.watcheswithnolimits.com/


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo jaki może być orientacyjny koszt takiego zabiegu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, wyślij zdjęcie swojego zegarka i zapytaj. Ale sądzę że w okolicach $100. Możesz też popytać na forum CW - tam są cudotwórcy którzy przeprowadzają takie zabiegi na wszelkiego rodzaju Marynopodobnych :)


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zapytanie i dostałem odpowiedź.

Koszt zabiegu w tym wypadku to 85 EUR netto (plus jakaś tam prowizja dla PayPala). W tą cenę wliczona jest już wysyłka zwrotna zegarka, który trzeba oddać na tydzień.

Czy ma ktokolwiek jakieś info na temat wiarygodności tego gościa? Można mu zaufać i powierzyć zegarek i spać spokojnym, że wróci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką firmą będzie najlepiej wysłać zegarek do Grecji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy puszkę od G-shocka (bo w niej planuję go wysłać) mozna nadać jako list polecony czy to bedzie już jako paczka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy puszkę od G-shocka (bo w niej planuję go wysłać) mozna nadać jako list polecony czy to bedzie już jako paczka?

 

 

Wszystko jest na stronie Poczty :

 

GABARYT A to przesyłki o wymiarach:

MINIMUM - wymiary strony adresowej nie mogą być mniejsze niż 90 x 140 mm,

MAKSIMUM - żaden z wymiarów nie może przekroczyć: wysokość 20 mm, długość 325 mm, szerokość 230 mm.

GABARYT B to przesyłki o wymiarach:

MINIMUM - jeśli choć jeden z wymiarów przekracza wysokość grubość 20 mm lub długość 325 mm, lub szerokość 230 mm,

MAKSIMUM - suma długości, szerokości i wysokości (grubości) 900 mm, przy czym największy z tych wymiarów (długość) nie może przekroczyć 600 mm.

 

Wszystkie wymiary przyjmuje się z tolerancją +/- 2 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.