Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cezek

Zegarek Seiko SNAE93P1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam noszę sie z zamiarem kupna dobrego zegarka wpadł mi w oko SEIKO SNAE93P1 co o nim myslicie proszę o fachową odpowiedz ponieważ nie znam sie za bardzo na zegarkach a ten akurat bardzo mi sie podoba i nie wiem czy warto go kupić bo cena też nie jest mała. http://www.zegarek.net/zegarki/seiko/zegarek_seiko_SNAE93P1.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek renomowanej marki, trzeba liczyć się z problemem związanym z wymianą paska- tylko do tego modelu zegarka. Jak na kwarca- trochę drogisad.gif. W tej cenie można kupić niezłego mechanikasmile.gif.


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie cena troche wysoka i nie wiem czy warta takiego zegarka a zegarek pierwszy od długiego czasu który wpadł mi w oko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie Seiko (wersja z paskiem) bo jestem fanem FCB i członkiem penya :)

Cena jak na kwarca wysoka ale mnie w Time Trend udało się wynegocjować duży upust więc byłem zadowolony.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowałem sie i kupiłem decyzja byla bardzo dobra zegarek super, wykonani bezbłędne oraz bardzo wygodny w noszeniu z ceny też mi sie udalo zejsc może nie dużo ale zawsze 250zl w kieszeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.