Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

---Jose Antonio Morales---

Użytkownik
 • Content Count

  562
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  zachodnia część Polski
 • Hobby
  To chyba jasne :-)
 1. Gdyby był to tylko sklejony włos, paproch, złe ułożenie to wydaje mi się, że po pierwszej odsyłce by to zrobili. Co tam się stało przed przyjazdem zegarka do tej "Szanowanej Zegarkowej Manufaktury" możemy tylko wróżyć- ja obstawiam poskręcany, powyginany włos. Osadzony z powrotem w 2 minuty, zegarek złożony, nakręcony i chodzi, wiec o co chodzi ?. Tarcza do malowania, szlif koperty i na Allegro jako perła zegarmistrzowstwa. Zresztą oni tam już chyba wszystkie sposoby na zniechęcenie posiadania zegarka mają przerobione. Przypominam o kilkukrotnym wysypie NOS-ów, które okazały się... sami zresztą wiecie.
 2. Pewnie wiesz lepiej, więc nawet nie próbuję Cię przekonywać. A parujące, współczesne Casio to legendy z mchu i paproci, baśnie z tysiąca i jednej nocy i bzdury wyssane z palca. O czym możemy się przekonać na 3 stronach tego tematu, wielu innych dyskusjach na tym i każdym innym forum zegarkowym na świecie. Uff. Od razu mi lepiej, że wyprowadziłeś mnie z błędu i świadomej niewiedzy. I co z tego, że próbuje ? Skoro w ogóle mu ta "naprawa" nie wychodzi ? I to kilkukrotnie. Nazywasz to naprawą ? Z Twoimi umiejętnościami komunikacji interpersonalnej (o których przekonałem się w poprzednim poście) jestem pewien, że pomożesz Koledze i bez najmniejszego problemu przeprowadzisz go przez trudy i znoje odzyskania pieniędzy od ZiBi.
 3. Zrób hydro i zapomnisz o parowaniu. A swoją drogą- serwisy w Polsce to porażka, temat o Zibi, a w SG jest lepiej ? Naprawa gwarancyjna to loteria. Niestety...
 4. Łukaszu masz może jakieś real foto prototypu (BA) ? Czemu ta koronka jest taka duża ?
 5. Po awarii nie dostaję żadnych powiadomień mailowych. Skrzynka na gmail-u. Ostatnią otrzymaną wiadmością był "List do Klubowiczów".
 6. Super, możesz zamieścić foto ? A robiłeś mirror, czy hydro ?
 7. Ciekawa sprawa, mirror mod też ładnie wygląda: http://forums.watchuseek.com/f17/mirror-lcd-mod-plus-hydro-conversion-scarlet-rit-bruiser-dw6900-gets-pimped-659980.html http://forums.watchuseek.com/f17/dw-6900-inverted-purple-mirror-display-552607.html Ktoś się odważył ?
 8. Załóż temat tutaj, na pewno ktoś z Kolegów pomoże: http://zegarkiclub.pl/forum/forum/175-pytania-o-stary-zegarek/
 9. Max Bill bez podpisanych indeksów- za wręcz posągową surowość.
 10. KONIECZNIE ! Ale na razie dajmy im odrobinę czasu na moment wytchnienia i nacieszenie się nowymi nabytkami.
 11. Podobny temat: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/80870-atlantic-nadal-swiss/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.