Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Crank

Witam szanowne forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

nazywam się Michał i jestem muzykiem (gitarzysta, aranżer, kompozytor). Od jakiegoś czasu zauważyłem narastające zainteresowanie zegarkami naręcznymi i od kilku tygodni w wolnych chwilach staram się zdobywać jak najwięcej wiedzy na ten temat.

 

Z zegarkami jest tak, jak z instrumentami - są te, które wykonują swoje zadanie, ale są też i takie, które oprócz tego łączą się z artystą głęboką więzią, stanowią o wyjątkowości, a także sprawiają, że czujemy się z nimi lepiej.

 

Dlatego tym bardziej jestem zadowolony, że znalazłem to forum, które mam nadzieje pomoże mi w rozszerzeniu wiedzy.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Michał aka Crank

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Michał. Witamy i mam nadzieje, ze zadomowisz się tu oraz dostaniesz to po co przyszedles.

Co grasz ? Pochwalisz się ?


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja twórczość autorska to obecnie zespół Made Of Hate:

 

 

Poza tym nagrywam sesyjnie, uczę grać na gitarze oraz gram wszystko, na co mam ochotę - nie tylko ciężką muzykę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Kiedyś słuchałem ciężkiej muzyki, ale było to w szkole podstawowej:-) Teraz bardziej łagodne klimaty jak jazz, blues czy reagge. Czasami i dziś mnie najdzie na coś ciężkiego.

Jeśli wydajecie płyty to zrób temat temu poświęcony w dziale "PO GODZINACH". Mamy wśród naszego grona forumowiczów perkusistę zespołu Ligh Coorporation. Ten kolega to "loszmi". Kupiłem od Miłosza dwie (właściwie trzy) płyty jego zespołu! Pozdrawiam Przemek


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubel!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Crank, a właściwie Michał :) .

Widziałem MoH w akcji na Soni w 2011. Mam z Wami fotki :D . Genialnie wyszedł ten koncert- po nim kupiłem Wasze dwie płytki i do dzisiaj z chęcią do nich wracam.

O i widzę, że macie nowego( a właściwie nową) basistkę :o .

Jeszcze tylko pytanko: kiedy wyjdzie nowy album?

Pozdrawiam, Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.