Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ladek22

Użytkownik
 • Content Count

  2,153
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

213 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About ladek22

 • Birthday 03/19/1973

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wielkopolska
 • Hobby
  Muzyka szczególnie jazz, książki, i zegarki:-))

Recent Profile Visitors

3,355 profile views
 1. Ostatnie dni na przesłanie zdjęć do klubowych kalendarzy na rok 2022! Przysyłajcie proszę zdjęcia do kalendarzy klubowych KMZiZ 2022. Masz ciekawe fotki zegarków? Chciałbyś/chciałabyś, aby twoja fotka znalazła się w klubowym kalendarzu na rok 2022? Informacja, gdzie wysłać zdjęcia w pierwszym poście tego tematu.
 2. Ostatnie dni na przesłanie zdjęć do klubowych kalendarzy na rok 2022! Przysyłajcie proszę zdjęcia do kalendarzy klubowych KMZiZ 2022. Masz ciekawe fotki zegarków? Chciałbyś/chciałabyś, aby twoja fotka znalazła się w klubowym kalendarzu na rok 2022? Informacja, gdzie wysłać zdjęcia w pierwszym poście tego tematu.
 3. Ostatnie dni na przesłanie zdjęć do klubowych kalendarzy na rok 2022! Przysyłajcie proszę zdjęcia do kalendarzy klubowych KMZiZ 2022. Masz ciekawe fotki zegarków? Chciałbyś/chciałabyś, aby twoja fotka znalazła się w klubowym kalendarzu na rok 2022? Informacja, gdzie wysłać zdjęcia w pierwszym poście tego tematu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 4. Przysyłajcie proszę zdjęcia do kalendarzy klubowych KMZiZ 2022. Masz ciekawe fotki zegarków? Chciałbyś/chciałabyś, aby twoja fotka znalazła się w klubowym kalendarzu na rok 2022? Informacja, gdzie wysłać zdjęcia w pierwszym poście tego tematu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk W zeszłym roku biurkowy był 32 zł, a ścienny 42 zł wraz z wysyłką. Jakie ceny będą w tym roku na razie jeszcze nie wiemy. Podamy w swoim czasie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 5. Przysyłajcie proszę zdjęcia do kalendarzy klubowych KMZiZ 2022. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 6. Minęła godzina 19:00, więc pora zakończyć licytację pióra HERO 100. Pióro powędruje do koleżanki donika27, która zaoferowała najwyższą kwotę 300 zł Zwyciężczyni aukcji serdecznie gratuluję i dziękuję! Niebawem kolejna licytacja, którą wystawi Romek
 7. Biurkowych jest zwykle 70-100 szt., a ściennych 50 szt. Robimy zawsze listę zapisów, aby wiedzieć ile zamówić, by nie było niespodzianki, że zabraknie dużo egzemplarzy lub dużo zostanie. W tym roku został 1 ścienny, a w roku 2020 wszystkie ścienne zeszły. Bywa, że spóźnialscy zamawiają klubowe kalendarze w lutym czy marcu. Kiedyś jakaś spóźnialska osoba zamówiła w kwietniu Są osoby, które kolekcjonują kalendarze, więc trzymam dla tych osób ostatnie sztuki z lat ubiegłych. Wysyłam je bezpłatnie, pobieram jedynie zwrot kosztów przesyłki. Są jeszcze kalendarze biurkowe (nieuszkodzone) i ścienne (uszkodzone) na rok 2020. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o wiadomość prywatną.
 8. Nie ma żadnych bonusów dla osób, których zdjęcia zakwalifikowały się do kalendarzy. Kiedyś był jeden wyjątek dla kolegi, którego (chyba) kilkanaście zdjęć znalazło się w klubowych kalendarzach. Kolega dostał wtedy darmowy kalendarz ścienny i biurkowy, ale to był wyjątek. Myślę, że satysfakcja osoby, której zdjęcia znalazły się w kalendarzach wystarczy. Żadna z osób, których zdjęcia znalazły się w kalendarzach nigdy nie upominała się o darmowy egzemplarz. Przynajmniej nic mi nie wiadomo na ten temat. Kalendarzy jest bardzo określona liczba, więc gdybyśmy rozdali po kilkanaście sztuk każdej wersji to niewiele by zostało do kupienia (szczególnie tych ściennych). Jeśli chodzi o podpisywanie zdjęć w kalendarzach to podpisujemy je nickiem użytkownika.
 9. Przysyłajcie proszę zdjęcia do kalendarzy klubowych 2022. Szczegóły, gdzie wysłać zdjęcia i inne rzeczy znajdziecie w pierwszym poście tego tematu. Termin nadsyłania zdjęć mija 31 października 2021 roku o północy.
 10. Nie ma okna, gdzie się wpisuje post. Nie wiem czy uda mi się wkleić zdjęcie i czy będzie coś widać.
 11. Nie mogę dodać posta z telefonu w temacie „Oferty niezegarkowe” w dziale „Sprzedam”. Poszukuję na szybko iPhone 5s albo SE 2016 i nie mogę dodać posta. Czy jest jakaś blokada na telefony? W Tapatalk jest z kolei komunikat „Nie masz uprawnień, aby dodać posta w tym dziale”.
 12. Cześć, czy jest na forum osoba biegła w prawie? Potrzebuję PDF formularzy skargi do Trybunału w Strasburgu oraz formularz udzielenia pełnomocnictwa dla osoby prywatnej. Czy ktoś ma to na komputerze w postaci PDF? Na stronie www.echr.coe.int są takie formularze, ale nie mogę ich otworzyć. Zaktualizowałem program Adobe, ale nadal nie mogę otworzyć tych plików. Muszę mieć te dokumenty do jutra rana! Edit. Tutaj można znaleźć potrzebne dokumenty w postaci PDF.
 13. Wakacje dobiegły końca, wiec zgodnie z zapowiedzią, rozpoczynamy drugi etap nadsyłania zdjęć. Mam nadzieję, że udało Wam się porobić ciekawe fotki :-) Szczegóły, gdzie wysłać zdjęcia i inne rzeczy znajdziecie w pierwszym poście tego tematu. Termin nadsyłania zdjęć mija 31 października 2021 roku o północy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.