Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ladek22

Użytkownik
  • Content Count

    2810
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

2646 Guru zegarmistrzostwa

1 Follower

About ladek22

  • Rank
    Przyjaciel Klubu
  • Birthday 03/19/1973

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Wielkopolska
  • Hobby
    Muzyka szczególnie muzyka późnego baroku, książki, i zegarki:-))

Recent Profile Visitors

5959 profile views
  1. Przysyłajcie zdjęcia do klubowych kalendarzy 2027. Potrzeba dużo zdjęć, aby było z czego wybrać! Więcej szczegółów pod linkiem post wyżej 🙂
  2. Minęła godzina 19-ta, więc pora zakończyć licytację zegarka Tissot PR50. Zwycięzcą aukcji jest kolega paul221, który zaoferował najwyższą kwotę 200 zł. Zwycięzcy gratuluję i jednocześnie dziękuję. W sprawie szczegółów płatności oraz wysyłki zegarka proszę skontaktować się z kolegą RK7000. Jeszcze dziś kolejna licytacja.
  3. Przysyłajcie zdjęcia do klubowych kalendarzy 2027. Im więcej zdjęć tym lepiej, bo będzie z czego wybierać ☺️ Podobnie jak w roku ubiegłym, osoby, których zdjęcia zakwalifikują się do klubowych kalendarzy 2027, dostaną darmowe egzemplarze.
  4. Nie przepadam za "szkieletorami", ale Twój zegarek mi się podoba. Jak na "szkieletora" jest czytelny, głównie dzięki wyrazistym indeksom. Zapytam nieśmiało, jaką cenę przewidujecie?
  5. Witaj w klubie! ☺️
  6. Przysyłajcie zdjęcia do klubowych kalendarzy 2027. Im więcej zdjęć tym lepiej, bo będzie z czego wybierać ☺️
  7. Można już przysyłać zdjęcia do klubowych kalendarzy 2027. Im więcej zdjęć przyślecie tym większy będzie wybór ☺️ Szczegóły w temacie tutaj:
  8. Pora ruszać z przygotowaniami do edycji klubowych kalendarzy na rok 2027. W tym roku zdjęcia będziemy zbierać dwuetapowo. Teraz od 4 maja do 30 czerwca oraz po wakacjach od 1 września do końca października. Oczywiście, jeśli komuś pasuje we wakacje, też może nadesłać fotki. One nie zginą Klubowiczu, jeśli robisz zdjęcia swoim zegarkom to ten temat jest dla Ciebie. Twoje fotki mogą się znaleźć w klubowym kalendarzu na rok 2027! Szczegóły, gdzie wysłać zdjęcia, znajdziesz niżej! Zdjęcia przesyłamy poziome, a rozmiar wiadomo im większy tym lepszy. Myślę, że nie będziecie mieli problemów z robieniem zdjęć w dużej rozdzielczości. Tradycyjnie planowane są dwie wersje kalendarza czyli biurkowy oraz ścienny. Jak będą wyglądały kalendarze i czy ostatecznie będą dwie wersje, dużo zależy od Was drodzy klubowicze, więc zachęcam do przesyłania zdjęć. W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, można przysłać od 1 do 15 zdjęć. Fotki nadsyłamy na adres ten co zawsze czyli [email protected] w tytule wiadomości wpisujemy swój login klubowy dokładnie taki jaki mamy czyli np. jeżeli ktoś ma login: K3bZ to w tytule wiadomości wpisuje K3bZ, a nie k3bz co ułatwi podpisywanie zdjęć. Autor wysyłając swoje zdjęcia pozwala KMZiZ na użycie ich w kalendarzu i zrzeka się wszelkich roszczeń za użycie ich w tym projekcie (proszę zapoznać się z wątkiem o kalendarzu 2011) Zapisy na kalendarze zrobimy po wakacjach powiedzmy od 20 września, a na razie czekamy na Wasze zdjęcia! Podobnie jak w roku ubiegłym, osoby, których zdjęcia zakwalifikują się do klubowych kalendarzy 2027, dostaną darmowe egzemplarze.
  9. Mało jest ludzi w Polsce, którzy błędów nie popełniają. Gdy zwykły szary człowiek popełnia błędy językowe to trzeba poprawić i wybaczyć. Jednak jeśli jest to dziennikarka to trzeba piętnować. Kilka lat temu natknąłem się na tekst w Onecie, gdzie dziennikarka opisywała pięć najstraszniejszych horrorów w historii kina. Jest taki horror, który nosi tytuł „To”. W pewnym momencie dziennikarka napisała coś co wbiło mnie w fotel. „W jednej ze scen „tego” można zobaczyć” jak…. Horror nosi tytuł „To”. Niezrozumiałe jest więc skąd się wzięło „tego”. Niechlujność i, co tu dużo mówić, głupota aż razi tutaj. Nie pozwalajmy na takie głupoty, piętnujmy to! Drażni mnie, i pewnie wielu z Was, nowomowa. Te wszystkie „psycholożki, „dramaturżki, „socjolożki” czy „ministry”. Jest pan minister, więc dlaczego „ministra”, a nie pani ministerka? Jeżeli ktoś bawi się w udziwnienia to niech robi to logicznie. Logika nakazuje użycie ministerka skoro męska odmiana to minister. Pani minister dużo dostojniej brzmi. „Ministerka”? Trochę mało poważnie. „Ministra”? Uwłacza godności urzędu moim zdaniem.
  10. ladek22

    Perfumy

    Faktycznie, Home to z francuskiego męskie. Czyli mogę używać Jutro do pociągu się skropię. Ciekawe jak kobiety będą reagowały
  11. ladek22

    Perfumy

    Dostałem od znajomego Gruzina, gdy przed Nowym Rokiem wracał do domu, perfumy ze zdjęcia. Nigdzie nie pisze czy to są damskie czy męskie. Różowy odcień flakonika sugeruje, że to damskie perfumy. Wie ktoś coś? W necie nie ma jasnych informacji.
  12. Pora zakończyć licytację 1. Zegarek Poliot - 400 zł - n1k0d3m 2. Pasek Nato zielony (1) - 35 - Stawko 3. Pasek Nato zielony (2) - 35 zł - Stawko 4. Pasek Nato brązowy - 35 zł - Stawko Zwycięzcom licytacji serdecznie gratuluję i dziękuję! Jeszcze dziś kolejna licytacja.
  13. Uwielbiam te koncerty smyczkowe! ❤️ Mam płytę Aliny Ibragimovej.
  14. Barok to dla muzyki dobra epoka! Romantyzm to nuda, z całym szacunkiem dla Chopina (nie przepadam za fortepianem solo) i jemu ówczesnym. Dopiero jazz na początku XX wieku i muzyka elektroniczna w drugiej połowie XX wieku dała powiew nowoczesności.
  15. Ja kolekcjonuję, wszystkie nośniki, więc kompakty również. Ostatnio coraz mniej kupuję, bo coraz mniej sklepów i brak miejsca w mieszkaniu. Gdy jestem w domu to muzykę puszczam głównie YouTube, bo najszybciej i najłatwiej. Czasu brak na zabawę w nośniki ☺️ Teraz czas na taką muzykę
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.