Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Scottlafaro

Zegarek Lovan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.Możecie mi pomóc z identyfikacją tego zegarka?Mechanizm sprawny,czy jest sens robić regenerację?Pozdrawiam

post-56800-0-88583700-1353525423_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod.

Dlaczego zaśmiecasz cudzy temat? Posty oddzieliłem i przeniosłem do odpowiedniego działu.

 

Witam wszystkich forumowiczów.Możecie mi pomóc z identyfikacją tego zegarka?Mechanizm sprawny,czy jest sens robić regenerację?Pozdrawiam

Zegarek na mechanizmie Felsy kaliber 690 Bidynator, tak na oko lata 50-te, producenta marki Lovan nie znalazłem, widocznie jakiś niszowy. Wskazana regeneracja pokrycia koperty, a czy jest sens to zrobić, to już Twoja decyzja.

 

PS

Producent najprawdopodobniej Dom Watch SA.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jestem tu nowy i nie wiedziałem jak utworzyć swój temat.Dziękuje za informacje odnośnie mechanizmu.Posiadam jeszcze kilka zegarków,których pochodzenia nie jestem pewien...czy tutaj moge udostepnic zdjecia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sens jest ponieważ zegarek zbudowano w oparciu o bardzo konkretny i trwały mechanizm jakim jest Felsa 690 Bidynator. Warto pochromować kopertę, z tarczą może być ciut gorzej i drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam jeszcze kilka zegarków,których pochodzenia nie jestem pewien...czy tutaj moge udostepnic zdjecia?

Najlepiej pisz nowy temat na każdy zegarek, wtedy najłatwiej odpowiedzieć. W każdym dziale znajdziesz "przycisk" Napisz nowy temat na górze po prawej stronie.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.