Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Masaq

TISSOT - aukcja allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Spostrzegłem się, że wcześniejszy temat napisałem w złym dziale.

 

Może tutaj ktoś pomoże.

 

Moje wątpliwości budzą dziwne "plamy" jakby kleju wystające spod indeksów.

 

W przypadku zegarka nr. 2 widnieje tylko napis SWISS MADE, a czy nie powinno być T SWISS MADE T ??

 

nr. 1 http://allegro.pl/tissot-seastar-automatic-swiss-made-idealny-stan-i2824455151.html

nr. 2 http://allegro.pl/tissot-seastar-automatic-doskonaly-stan-i2840624853.html

 

Proszę o pomoc, jestem poważne nimi zainteresowany,a nie chce wydać 500 zł na marne :/

 

Zdublowany temat z innego działu usunę.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że indeksy na godz. 7 i 10 były doklejane. (wypłynięcie kleju poza sztabkę) Jasne krople przy pozostałych indeksach to moim zdaniem znaczniki lumy.


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wyglada to na klej...a moze refleksy od lampy?Zadzwon zapytaj......

A najlepiej napisz na naszym bazarku..pewnie ktos z kolegow znajdzie cos co Cie interesuje.....[masz pewnosc ze tzw szajsu nie kupisz]jest watek -"klub milosnikow Tissota"...popatrz tam,polecam


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz jeszcze sporo czytać aby uzupełniać wiedzę wtedy zakupy staną się dla ciebie przyjemniejsze, w pierwszym wypadku nie jest to klej tylko substancja świecąca tzw. luma ^_^ ,która niestety w tego typu zegarkach tzn. kolekcjonerskich nie zawsze już świeci a często wygląda słabo jest brudna,wypalona,rozmazana itp. W drugim wypadku nie musi być " T swiss made T" bo z tego co pamiętam w tym oznaczeniu "T" oznacza ,że zamiast lumy jest Tryt ,który ponoć jest bardziej szkodliwa substancją niz pospolita świecąca luma.gdzieś tu na forum jest cało opracowanie tych wszystkich oznaczeń wystarczy poszperać. a tu dodatkowa porcja informacji Pozdrawiam http://zegarkiclub.pl/forum/topic/49904-atlantic-liczby-na-deklach-t-swiss-made-t/page__hl__tryt ;)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wyglada to na klej...a moze refleksy od lampy?Zadzwon zapytaj......

A najlepiej napisz na naszym bazarku..pewnie ktos z kolegow znajdzie cos co Cie interesuje.....[masz pewnosc ze tzw szajsu nie kupisz]jest watek -"klub milosnikow Tissota"...popatrz tam,polecam

 

Dałem ogłoszenie, odzew był taki, że jedna osoba odpisała, ale zegarek był w złym stanie i w dodatku niesprawny ( automat po włożeniu do rotomatu czasem nakręcał i zegarek działał, a czasem nie - a ja kompletnie się nie znam :/ ).

 

Ogólnie od zawsze chciałem Tissota i strasznie wpadły mi oba w oko, ale mam coraz więcej wątpliwości - wolałbym z pewnego źródła ( od forumowicza ) ...

 

Chętnie poczytam więcej, dzięki za link - a jeśli ktoś ma Tissota, to może odsprzeda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem ogłoszenie, odzew był taki, że jedna osoba odpisała, ale zegarek był w złym stanie i w dodatku niesprawny ( automat po włożeniu do rotomatu czasem nakręcał i zegarek działał, a czasem nie - a ja kompletnie się nie znam :/ ).

 

Ogólnie od zawsze chciałem Tissota i strasznie wpadły mi oba w oko, ale mam coraz więcej wątpliwości - wolałbym z pewnego źródła ( od forumowicza ) ...

 

Chętnie poczytam więcej, dzięki za link - a jeśli ktoś ma Tissota, to może odsprzeda ;)

Wiem ze kolega ma jednego Tissota....zapytam,i dam Ci znac....

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyglądałem się dosyć długo i uważnie zdjęciom.

1 model - , nic nie było wklejane a jak kolega Stary już stwierdził to Luma , masa świecąca

2 model , według mnie koperta była teraz wypolerowana ale to nie szkodzi bo to stal więc można sobie polerować aż do lustra

 

W obu przypadkach , według mnie, autentyczne Tissoty .

Czy warte swojej ceny to nie wiem , za drugi model ja sam dałbym tyle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze kolega ma jednego Tissota....zapytam,i dam Ci znac....

 

dzięki, bo nadal szukam

 

 

Przyglądałem się dosyć długo i uważnie zdjęciom.

1 model - , nic nie było wklejane a jak kolega Stary już stwierdził to Luma , masa świecąca

2 model , według mnie koperta była teraz wypolerowana ale to nie szkodzi bo to stal więc można sobie polerować aż do lustra

 

W obu przypadkach , według mnie, autentyczne Tissoty .

Czy warte swojej ceny to nie wiem , za drugi model ja sam dałbym tyle .

 

pierwszy nie jest na sprzedaż poza alledrogo więc muszę o niego walczyć z innymi ( chyba mogę tutaj pisać o takim czymś i nie naginam regulaminu ? ), a z drugim jest taka opcja, ale ile właściciel za niego "zawołał' nie zdradzę ;] kto będzie chciał sam się dowie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.