Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RobertK_70

Przywitanie...

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie...

Forum czytam od kilkunastu dni... Zarejestrowałem się dopiero ze dwa dni temu...I czytam dalej. Interesują mnie głównie Omegi. Właśnie poluję na ta swoją pierwszą.

Spieszę Was wszystkich pochwalić i podziękować za zebrane tu informacje.

Na razie wszystko to, co mnie nurtuje jestem w stanie znaleźć w postach i informacjach umieszczonych na forum, więc konkretnych pytań jeszcze nie mam, ale... Może kiedyś i takie się pojawią...

A tymczasem z ukłonami się ze wszystkimi starymi i nowymi bywalcami witam.

Ps. - Słowa "oby nie 'jednopostowiec'" to do mnie... Mam nadzieję czynnie uczestniczyć w życiu forum, ale nie wiadomo jak to wyjdzie:)

Pozdrawiam

Robert


Tempus fugit - aeternitas manet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Czuj się tutaj dobrze i zostan na dluzej. Jeśli podobaja Ci się Omegi i polujesz to zagladaj na forumowy bazarek (dzial: sprzedam). Znajdziesz tam pewne zegarki, rzetelnie opisane i w dobrych cenach. Omegi goszcza tam dosc często. Nawet w tej chwili powinienes cos znalezc.

Pozdrawiam.

 

Sent from my BlackBerry 9790 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki...

Bazarek to pierwsza rzecz, którą porządnie przejrzałem. Są tam fajne Omegi, ale... Jak dla mnie - nie ta półka cenowa i nie ten styl. Na pierwszą Omegę przeznaczyłem maks. 1500 zł, a styl raczej klasyczny... garniturowy... z paskiem... kolor srebrny... Jest kilka fajnych na Allegro i Ebay-u, ale dopiero śledzę aukcje i zapoznaję się z cenami...

Pozdrówko także...

Robert


Tempus fugit - aeternitas manet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cos upatrzysz to wysylaj linki i pytaj na forum. Jest bardzo duzo skladakow (kazda czesc z innego zegarka), sporo tez zegarkow po mocnych renowacjach, ktore niszcza jego pierwotny wyglad.

Powodzenia :)

 

Sent from my BlackBerry 9790 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Spokojnie , po przywitaniu już widać, ze nie jesteś "jednopostowcem " co tylko pyta czy Rolex od dziadka jest oryginalny :)

 

Zostań na dłużej , pytaj koniecznie przed zakupem , ,to na pewno uda sie jakaś fajna Omege wybrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.