Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Grzy8ek

Zegarek do ok. 400 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Oba są niezłe, ale jeśli obciążą opłatami to będzie pod 500zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tytulem zamkniecia watku zwiazanego z moim pytaniem, znajoma kupila w koncu kwarcowa Nautice w TimeTrend przeceniona z ponad 700zl na 299. Najlepsze jest jednak to ze finalnie zegarek jest... Brazowy :-p (kobiety....)

Dzieki wszystkim za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zamierzam kupić zegarek który będzie mieścił się w budżecie 400 zł. W grę wchodzą wszelakie przesyłki z Chin itp.

 

Założenia są takie:

-bransolecie

-chronograf

-kolor to "ciemny stalowy"

 

Poczytałem trochę forum i udało mi się znaleźć takie cudeńka

http://www.dutyfreeislandshop.com/citizen-an8055-57e-gents-all-black-ip-quartz-chronograph-watch

http://www.dutyfreeislandshop.com/citizen-an8065-53e-quartz-black-ip-chronograph-gents-watch

 

Chociaż bardziej skłaniam się ku nr2.

 

 

Może ktoś zna coś w podobnej stylistyce wartego uwagi?

 

Podoba mi się też ten zegarek ale nie chce nosić na ręce projektanta ale porządny zegarek (pomijam fakt że cena jest nie dorzeczna)

http://2lwznw17yktd15iobj2ng5psy4q.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2013/04/920936-500x333.jpg

 

 

Z góry dziękuję za pomoc

 

Pozdrawiam

 

EDIT:

 

http://www.skywatches.com.sg/reviews/seiko-mens-chronograph-watch-snde07p1-snde07p-snde07.htm

 

Wpadł mi w oko jeszcze taki zegareczek - ktoś wie gdzie jest dostępny w sensownej cenie?

Edytowane przez ne0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten drugi bardzo fajnie się prezentuje.

zwróć tylko uwagę, że 112$ przy kursie paypala już przekracza 400zł. a jak dojdzie do tego cło i vat zegarek będzie kosztował ok. 550zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź skolow :) Może to głupie ale jakoś nie boje się cła, zamawiałem pare rzeczy z chin i zadna nigdy nie wpadła w łapki UC.

 

Wracając do tematu znalazłem mój ideał - podoba mi się w każdym calu

 

http://www.amazon.com/Orient-FTT12001B0-Chronograph-Movement-Watch/dp/B00EXFP0O4

 

Ale niestety nie mogę go znaleźć w żadnym ze sklepów majfiendów jakie znam.. Czy ktoś mógłby mi pomóc odnaleźć ten zegarek w sensownej cenie?

 

Z góry bardzo dziękuję,

 

 

Mi się udało znaleźć tylko wersję na pasku:

 

http://www.watchhubs.net/quartz-watches/710-orient-quartz-classic-ftt12002b0-ftt12002.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znajdziesz na bransolecie to będzie z pewnością droższy + pozostałe koszty i juz jest ponad 400. Pozostaje zmienić wysokość budżetu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź skolow :) Może to głupie ale jakoś nie boje się cła, zamawiałem pare rzeczy z chin i zadna nigdy nie wpadła w łapki UC.

 

cło to nic strasznego. nie ma się co bać. gorzej z Vatem ;)

a tak poważnie. też trochę rzeczy sprowadziłem i wiem, że część paczek zatrzymują. część odprawiają normalnie, a części robią problemy (typu brak oznaczenia CE). gdyby sprawdzali każdą paczkę to nie byłoby zalewu podrób. gdyby każdą puszczali bez problemów to nikt by nie ostrzegał i nie tworzył tematów / for o imporcie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Chciałbym podpiąć się pod temat.

Poszukuje swojego pierwszego automatu. Wygląd raczej klasyczny, prosty z tarczą powyżej 40 mm.

Mój budżet jest raczej nie za duży, ponieważ wynosi 400-450 złotych.

Narazie znalazłem coś takiego:

http://zegarownia.pl/zegarek-meski-lorus-classic-automatic-rl427ax9g

Zastanawiam się również, czy nie lepiej poszukać czegoś za granicą.

Bardzo proszę o poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Amildor

Mam ten zegarek od półtora miesiąca. Szczerze polecam, w tej cenie nie znajdziesz nic (prócz jeszcze seiko 5, który działa na tym samym mechanizmie) lepszego. Rzecz jasna to moja dość subiektywna opinia i nie musisz się nią kierować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bambimo to bardzo dobry wybor , klasyk z własnym mechanizmem kilka wersji kolorystycznych . Nic tylko brać .

Drugi , weź pod uwagę ze jest sporo większy 43 mm , jak sie podoba to rownież jest dobrym wyborem.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanie, bo wg opisu zegarek Bambino posiada szkiełko Domed Crystal Glass. Co to jest za wynalezek, to jest to samo co szkło mineralne jeżeli chodzi o właściwości, czy coś innego bo nie do końca mogę się doszukać co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkło mineralne , wypukłe. Nic specjalnego ale to zegarek "garniturowy" tak więc raczej mniej podatny na uszkodzenia.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nadal nie mogę się zdecydować, między tymi dwoma modelami, przejrzałem już chyba cały internet aby ocenić ich plusy i minusy.

Mam jeszcze dwa pytania:

Czy optycznie będzi duża różnica w wielkości między tymi dwoma modelami, na codzień noszę Timexa timex T49905 który ma 43mm w tarczy i nie wydaje mi się jakiś super ogromny, zależy mi na w miarę eleganckim zegarku.

Druga sprawa to wodoszczelność, czy przy normalnym użytkowaniu warto kierować się tym parametrem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałeś już cały internet , nieźle :)

Co do zegarków , prawie 3 mm przy tego typu zegarkach to juz sporo . Najlepiej przymierzyć obydwa modele.

Orient jest ostatnio dosyć dostępny w galeriach handlowych , więc warto poszukać i przymierzyć.

Klasyczne zegarki nie maja standardowo dużej koperty , taki jest ich urok. Jezeli ma być elegancko wybralbym Bambino.

Co do wodoszczelnosci , w codziennym użytkowaniu nie ma to znaczenia , nie będziesz w tym zegarku pływał ani nurkował .

Osobiście stawiam na Bambino.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Mam 20 lat i poszukuje jakiegos fajnego zegarka który pasowałby do mojego stylu. Zazwyczaj nosze jakies dzinsy + t-shirt/koszula

 

Obejrzałem juz bardzo duzo ofert zegarkow jednak ciezko mi jest sie na ktorys zdecydowac... 

Moj budzet to max 350 zł.

 

Ostatnio znalazłem fajnego lorusa, tylko nie pasuje mi ten gumowy pasek... szukam paska ze skóry, co o nim myslicie?

 

http://allegro.pl/lorus-rh981dx9-grawer-kurier-gratis-i5034334404.html

 

Może wy cos polecicie mi ciekawego? 

Tarcza max 43 mm bo mam mały nadgarstek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.