Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

GORKY8

Citizen ny2300

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Orientujecie się gdzie można jeszcze zdobyć nowego Citizena ny2300 w wersji z czarno tarczo i czarnym bezelem? czy w przypadku tego modelu lepiej poszukać takiego z oznaczeniem J czyli wyprodukowany w japoni czy też w przypadku tego modelu nie ma to znaczenia (tzn nie przekłada się to na jakość wyrobu)?

 

pewnie można by takiego nabyć na ebayu ale nie mam tam konta a co za tym idzie nie orientuje się w jego działaniu. po xza tym czy w przypadku zakupu z innego kraju na ebayu trzeba doliczyć jeszcze jakieś opłaty np. cło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze NY0040-09E bedzie latwiej zdobyc albo (ta sama obudowa co 2300) tyle ze juz Eco-drive BN0000-01L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Ten NY0040-09E calkiem fajny. A nie myslales o Seiko SKX007 albo o Mako?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy mi na ny2300 - najlepiej mi się wizualnie podoba

 

ma ktoś z was konto na ebay i czy mógłby mi pomóc w sprowadzeniu tego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

W tym sklepie do którego jest link wyżej zegarek jest już dostępny. Cena 108$ to dobra cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie jest :lol: szkoda tylko że mój angielski jest taki słaby <_<

 

dlaczego w niektórych modelach u dołu na tarczy jest napis (N JAPAN 8200 i dalej ciąg cyfr i KA a w niektórych po 8200 so tylko 2 kropeczki i więcej nic)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o tym modelu? czy to orginał?

http://mywatcheshub.com/citizen-promaster/citizen-men-promaster-scuba-diver-ny230009lb-p-13898/?zenid=879a595997d8d38dcc355cef6e0ca43e

 

czy ten sklep jest sprawdzony? wybaczcie pytania (ale naprawde z pomim angielskim nie jest najlepiej) co muszę nacisnąć aby dokonać zakupu? jak dokokuje się przelewu? w przypadku tego modelu całkowita cena wynosi 116?$? cz dochodzą jakies dodatkowe opłaty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znany sklep, sporo osób z tego i sąsiedniego forum tam kupowało.

 

Przelewem chyba nie zapłacisz, płatność kartą albo paypalem.

 

Cena jest taka jak widzisz. Przy wyborze darmowej przesyłki (zwykły list rejestrowany) są bardzo duże szanse, że dodatkowe opłaty nie zostaną naliczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór mam takiego i jestem zadowolony. Ja kuupiłem na bazarku jeszcze niedwano był taki sam do kupienia.

post-55841-0-68261500-1370182206_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używany ale stan bardzo dobry w koplecie było wszystko pudło papiery, przywieszka tylko nato dokupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA co prawda mam już jednego NY2300 w swojej kolekcji, teraz chciałem nabyć jeszcze jednego tym razem nowego.

 

ten który mam również nabyłem na forumowym bazarku.

 

Jest coś takiego niepowtarzalnego w tym modelu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.