Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Seven

Użytkownik
 • Content Count

  3971
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Seven last won the day on April 30 2014

Seven had the most liked content!

Community Reputation

69 Bywa pomocny

About Seven

 • Rank
  7

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, a dokładniej 5 niezależnych silniczków, które napędzają: - wskazówkę godzinową + minutową oraz wskaźnik 24-godzinny - wskazówkę sekundową - zegar na prawej tarczy - wskaźnik dnia tygodnia - datownik
 2. Teoria jest słuszna, ale w praktyce różnie z tym bywa, za dużo czynników ma wpływ na odbiór fal radiowych.
 3. Tak, na czasie letnim pierwsza próba synchronizacji startuje o godzinie 3:00. Jeśli się powiedzie to będzie tak jak piszesz - kolejna dopiero po 24 godzinach. Natomiast jeśli się nie powiedzie, to kolejne próby będą miały miejsce o godzinie 4:00, 5:00 oraz 0:00, 1:00 i 2:00 kolejnego dnia. Udana synchronizacja anuluje kolejne próby w danej sesji, a następna sesja rozpocznie się znów o 3:00, bez względu na godzinę poprzedniej synchronizacji. Y oznacza udaną synchronizację, N oznacza że pierwsze trzy próby w aktualnej sesji zakończyły się niepowodzeniem i kolejna będzie miała miejsce o godzinie 0:00. Jeśli po udanej synchronizacji wykonasz ręczną synchronizację, która się nie powiedzie, zegarek będzie wskazywał N. W sporadycznych przypadkach może zdarzyć się, że ze względu na słaby odbiór sygnału zegarek zsynchronizuje tylko czas (poza nim synchronizowana jest również data), wtedy wskazywane będzie N.
 4. GW-4000 jest bliźniakiem GW-3000 pod względem funkcjonalności, a więc automatyczna zmiana czasu odbywa się tylko w przypadku udanej synchronizacji. Jeśli czas się zmienił, synchronizacja musiała zakończyć się powodzeniem, nie ma innej opcji.
 5. Od jakiegoś roku albo dwóch już chyba we wszystkich nowych modelach w czarnym wykończeniu stosują DLC.
 6. OCW-P1000 - powrót kaszalota. http://www.casio.co.jp/release/2015/0204_ocw-p1000/
 7. Seven

  GW-9400 Rangeman

  W przypadku Casio szlufki zawsze sprzedawane są w komplecie z paskiem, nie ma możliwości ich kupna osobno.
 8. A także np. GW-3000, GW-4000, GW-A1000, GW-A1100.
 9. Seven

  Podrobki Casio

  Pierwszy to podróba, więc i w drugim przypadku mam wątpliwości, aczkolwiek na zdjęciach jest oryginał. Jednak kto wie, co dostaniesz w rzeczywistości...
 10. Seven

  Podrobki Casio

  To nie jest żadna wada. Datownika nie trzeba naprawiać, tylko wyregulować. Każde Casio z niezależnym napędem datownika posiada taką opcję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.