Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Franek24

Zegarek dla Taty - DUGENA ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Forumowiczów. 

 

      Odkąd zarejestrowałem się na tym forum zdążyłem już kupić zegarek dla siebie ( nawet 3) więc pora pomyśleć o kimś innym :)

Wybór padł na mojego Tatę, który nieszczęśliwie kilka tygodni temu doszczętnie zniszczył poczciwego ,,japończyka'' .  Strata niewielka będzie okazja kupić mu coś lepszego. 

 

    Jako, że ma być do zegarek dla mojego Ojca (lat 65 )powinien być prosty i klasyczny z czytelną tarczą. 

Co więcej powinien być raczej kwarcowy i imitujący złoto ( o gustach się nie dyskutuje :) ), rozmiar przynajmniej 39-40mm, lub więcej. 

Po kilku dniach poszukiwań skłaniam się do tego modelu:

 

http://allegro.pl/klasyczny-meski-zegarek-dugena-elegancki-nowy-i3476432383.html

 

Tu Szanowni Forumowicze pytania: 

1) Co sądzicie o tym zegarku ? , ( czy to dobra marka, mechanizm, jak z jakością ). Oglądałem wcześniej kilka modeli zegarków Adriatica, gdybyście mieli wybierać ze względu na markę co byście wybrali ? 

2) Czy myślicie, że zegarek jest oryginalny ? cena chyba jest dość atrakcyjna ?

3) Wydaje mi się, że jest to mechanizm sterowany radiem, czy mógłby jakiś znawca tematu napisać kilka zdań na temat działania takiego mechanizmu jego plusów i ewentualnych minusów. 

 

Może macie jakieś inne propozycje dotyczące zegarka spełniającego powyższe warunki niestety w budżecie do 500zł ?

 

 

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie opinie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.