Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jaromir

Stara tarcza. Co z nią?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Mam starą tarcze do zegara. Co zrobic żeby wygladała trochu lepiej niż teraz?? Szkoda mi ja wyrzucać

post-64990-0-96256900-1378387997_thumb.jpg

post-64990-0-39068200-1378388012_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tarcza zegarowa jest częścią większej całości? Innymi słowy, czy masz zegar i chciałbyś odnowić tarczę? 

Pokaż całość.

Ja bym tego nie robił, bo żeby posrebrzyć od nowa- trzeba zlikwidować indeksy. O ile cyfry są wypukłe i odtworzenie farby będzie proste, to reszta stanie się luźną impresją. Wyjdzie nówka sztuka nieśmigana. A przecież wszystko jest czytelne i właściwe dla wieku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całość bedzie cieżko pokazac gdyż aktualnie jest rozebrany do lekkiego czyszczenia. Tarcze chciałem tylko choć troche odnowić Jakoś zetrzeć to co sie da zetrzeć, cyfry odmalować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfry będzie łatwo, jak sądzę. Usunąć starą farbę (najlepiej zmyć, żeby nie porysować) i potem nadać nową na wierzch. Reszty bym nie ruszał z powodów o których pisałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niewiem Myślałem o tym ale może jednak bym usunął to co zejdzie tylko niewiem czym Jest jakis środek do takich rzeczy?? Konwencjonalne środki nie skutkują (np. zmywacz, płyn do naczyń, nawet benzyna ekstrakcyjna) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.