Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Norbert York UK

Jakiego Rolexa mi polecacie kupic

Recommended Posts

Guest Norbert York UK

Miałem kilka rolexów zarówno starszych jak i nowych modeli.Najbardziej podoba mi się GMT Master II,który się ostał.Wybrałem go ponieważ jego design posiada cechy zegarka jak i biżuterii.Lubię ten jego delikatny bling..Sub jakoś szybko mi się opatrzył,może dlatego ,że ma tylu naśladowców?Fajna jest jego zielona odmiana,która zyskuje przy bezpośrednim kontakcie-to naprawdę fajny zegarek.

oglądałem Gmt 2 kolor złoto srebrny powiem ci ze fajnie wyglada ale zielony sub bardziej mi sie podoba

tak mieszkam w Uk w pon będę w salonie Rolexa to moge zapytać mam wielu znajomych w sklepach takich jak rolex więc zawsze mam za***iste rabaty na zegarki i serwis wczoraj np za potwierdzenie autentyczności z certyfikatem british hologram i itp zawsze mam zadarmo ostatni kupiłem nowa omege PO 45,5 i dostałem 1200 f discount więc napewno Jakbyś cos potrzebował załatwić w serwisie to moge to tanio załatwić ale zapytam pozdrawia

A zdradzisz cene tej planetki po rabacie? Ciekawi mnie czy rzeczywiscie atrakcyjna poniewaz w UK zegarki sa najdrozsze

w calej europie. (nie znam cen w skandynawii)

Cena z metki za PO w Danii to 20300 pln :/

Pozdrawiam :)

Guest Norbert York UK

A zdradzisz cene tej planetki po rabacie? Ciekawi mnie czy rzeczywiscie atrakcyjna poniewaz w UK zegarki sa najdrozsze

w calej europie. (nie znam cen w skandynawii)

przeliczajac funta po 5 zł wychodzi mi 19400zl ale tak jak pisałem jestem stałym klientem i mnie znają w tym roku kupiłem 3 omegi i rolex w drodze a każdego roku cos kupuje potem oddaje i biorę inny jak mi nie podejdzie jak by ktoś chciał cos to moge załatwić taniej

Guest Norbert York UK

Cena z metki za PO w Danii to 20300 pln :/

oczywiście mowa o PO chronometr za 19.400zl

Jak za chrono to spoko :) moja cena tyczy sie zwykłej PO

Pozdrawiam :)

Guest Norbert York UK

Myślę,że na rolku dużo nie urwiesz..

urwe rozmawiałem na temat ceny moze nie tyle co na omega ale nie będzie zle

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.