Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kacper12

Citizen JY8020-52E ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem zainteresowany takim zegarkiem, niestety nie mogłem go nigdzie zobaczyć na żywo dlatego mam dylemat czy go kupić przez internet w ciemno, czy może wybrać jakiś inny model który jest lepiej wykonany itp. z góry dzięki za wszystkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dużo tego na tarczy nie lepiej  Nighthawk trochę bardziej czytelniejszy a też w tym stylu co szukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę. :)

 

Może taki (CB0131-59E)?

 

DSC01859_zps7303ea8b.jpg

 

1377458730-2360508769_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny ten Nighthawk, a gdzie najlepiej kupić zegarek firmy citizen, na stronie citizen.pl nie mogłem znaleźć podawany przez Was model ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to znany i sprawdzony sklep. Kupowałem tam i nie było najmniejszych problemów, dodatkowych opłat celnych również nie poniosłem.

 

Zegarek widoczny na pierwszym zdjęciu które wkleiłem, pochodzi właśnie z tego sklepu - został kilka tygodni temu sprowadzony przez kolegę z sąsiedniego forum i to chyba jak na razie jedyna sztuka w Polsce. ;)

 

Ten sklep sprzedaje także poprzez ebay jeśli wolisz taką formę zakupów.

 

http://www.ebay.com/itm/CITIZEN-ECO-DRIVE-TITANIUM-GLOBAL-RADIO-CONTROL-SAPPHIRE-JAPAN-WATCH-CB0131-59E-/331050725078?pt=Wristwatches&hash=item4d14292ed6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha - bym zapomniał. Kupując bezpośrednio poprzez ich stronę (nie wiem czy działa to także na ebayu) można aktualnie uzyskać rabat 5%, wpisując kod BLACK podczas składania zamówienia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że wysyłają paczkę jako gift i wtedy nie płacimy opłat celnych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie było w moim przypadku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muszę się porozglądać po sklepach i po przymierzać jak te zegarki wyglądają na żywo, tylko szkoda że kilka modeli nie ma w pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie musisz miec zegarka "na wczoraj" to ja bym sie moze wstrzymal do wiosny kiedy bedzie nowa kolekcja. Jezeli interesowal by cie np taki model AT8016-51E to moge powiedziec ze bedzie jego cala czarna wersja w stylu nighthowk ca0295-58e, takie skrzyzowanie obu modeli - jak dla mnie kosior!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 wiadomo już dokładnie jakie modele będą nowe na wiosnę, czy to na razie spekulacje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie z tych wszystkich zaproponowanych w wątku modeli, ten który chciałeś kupić na początku

jest najlepszy, najbardziej uniwersalny, i pomimo że na tarczy dzieje się dużo,

zegarek świetnie wygląda na żywo.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jak na razie też jest moim faworytem, "lukaszr" na żywo jak on wygląda szukałem go po sklepach ale bez skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam jeszcze jedno pytanie bo przeglądając forum znalazłem wątek o tym że niektóre Citizeny które są nie dostępne na naszym rynku nie są w stanie w PL się synchronizować przez fale radiowe ? Rozumiem że ten o który pytałem w temacie bez problemu robi to u nas ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, JY8020 synchronizuje się w Europie, USA, Japonii oraz w Chinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wszystkie rady, zdecydowałem że biorę ten model JY8020-52E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.