Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

przemo2xx

Pomoc przy wyborze pierwszego G-shock

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrovka

a moze cos z 'LOVE COLETION' :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzony :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dziękuje za odpowiedź, bona aukcji pisze że gwarancja pełna 3 letnia, ale o zibi nie nie pisze, ale jak sprawdzony to ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 lata znaczy, że pełna. Jak w ten link:

 

http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,12044,12058,797-0-0-GW_9200_1ER.html

 

przy negocjacji ceny wkleisz to:

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-gw-9200-1er-g-shock-na-komunie-wawa-i4175769692.html

 

To przynajmniej na przesyłce oszczędzisz :) Bo na pewno dadzą rabat.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rabat jest i wysylka gratis;) znajony z pracy kupowal i mega zadowolony jest. Obsluga bardzo mila


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak brałem GR-8900 tylko wydał mi się za mały i zwracałem. Szybka odpowiedz na maila, no a z rabatem jest różnie mi dali tą samą cenę tylko dostawę gratis. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że to właśnie ten sprzedawca zainicjował rewolucję cenową na allegro. Nie żałujmy więc marnych 15 zł i nie namawiajmy do tego innych, bo tylko dzięki niemu istnieje możliwość wynegocjowania takich cen w TT. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Przypominam, że to właśnie ten sprzedawca zainicjował rewolucję cenową na allegro. Nie żałujmy więc marnych 15 zł i nie namawiajmy do tego innych, bo tylko dzięki niemu istnieje możliwość wynegocjowania takich cen w TT. :)

Prawda! 100% racji  :). Sam wynegocjowałem cenę  w TT dzięki bigbenowi, jego ofercie i dostałem taką samą cenę z przesyłką gratis ale teraz bym kupił od bigbena   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi odpisali z timetrendu ze moga mi sprzedac tez za 579 zł. , ale akurat kupiłem od seqndusa na allegro.

 

Wysłane z mojego LG-P710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe co mówicie, że dają bez problemu takie rabaty w TT, sam planuje zakup G u seqndusa, szukam po sieci czy to na pewno sprawdzony sprzedawca, ale może spróbuję wynegocjować cenę u TT

A czy cenę można negocjować tylko w sklepach internetowych czy może także w sklepach stacjonarnych TT??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

Można negocjować i w sklepie ale o taki rabat jak przez sklep internetowy możesz zapomnieć. Jak dostałem info o rabacie to była adnotacja że nie dotyczy to sklepów stacjonarnych. 

Druga sprawa, w sklepie musisz zastać kierownika bo sprzedawca nie może dać żadnego wcześniej nie ustalonego rabatu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak też myślałem, że w sklepie stancjonarnym byłoby ciężej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.