Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wrocek

ORIENT DISK ER02005B - tańszy odpowiednik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Bardzo podoba mi się ten zegarek:http://www.otozegarki.pl/zegarkiorient/orient-fer02005b0-zegarek-japonskiej-marki-orient-er02005b,510,18603.html

 

Niestety budzet nie pozwata mi na jego zakup :( Znacie jakies tańsze zegarki, które wyglądem przypominałyby tego Orienta? Chodzi mi głownie o wygląd koperty.

 

Czekam na jakiekolwiek propozycje

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

podobieństwo, rzekłbym, uderzające :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukales na orientuhren.de. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukales na orientuhren.de. ?

 

 

Tak, szukałem ale nie znalazłm nic w podobnej stylistyce :( Oczywiscie nie musi to byc zegarek tej samej firmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, szukałem ale nie znalazłm nic w podobnej stylistyce :( Oczywiscie nie musi to byc zegarek tej samej firmy...

Ale to dobra firma, więc warto jeszcze poszukać w ich ofercie. W cenie ~400zł sporo zegarków Orienta znajdziesz. Ewentualnie warto zobaczyć jeszcze coś z Seiko 5, też dobre automaty w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiele dołożysz i mas zegarek ktory Cię interesuje .

http://www.skywatches.com.sg/reviews/orient-automatic-gents-watch-fer02005b.htm

 

 

Zdecydowałem sie kupic zegarek na tej stronie ale pojawił sie problem :P  Przy wypełnianiu danych adresowych w zakładce Country nie ma Polski :P Kupował ktos kiedys zegarek na tej stronie i mógłby mi pomóc?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem sie kupic zegarek na tej stronie ale pojawił sie problem :P  Przy wypełnianiu danych adresowych w zakładce Country nie ma Polski :P Kupował ktos kiedys zegarek na tej stronie i mógłby mi pomóc?

 

Pozdrawiam

Nie powinno być problemów . Najpierw rejestracja potem zakup.

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być problemów . Najpierw rejestracja potem zakup.

 Własnie o to chodzi ze jestem zarejstrowany na stronie :P W zakładce Billing Information po wybraniu modelu, wpisuje poprawnie wszystkie swoje dane ale w rubryce Country nie ma Polski :angry: Ktoś miał ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.