Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bobby

Pomóżcie niezdecydowanemu gwx-8900-1er czy G-9300-1ER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zdecydowałem się na zakup pierwszego G-Shocka zrobiłem przymiarkę i muszę dokonać ostatecznego wyboru pomiędzy

a GWX 8900 kusi ceną i Waveceptor-em ( fazy księżyca i pływy morskie to dla mnie rzeczy raczej absolutnie zbędne ) . Co sądzicie o tych modelach , czy jest to tylko kwestia gustu czy jednak jest coś co powoduje że zdecydowanie któryś z nich jest po prostu lepszy ( mniej awaryjny bądź jego obsługa czy serwis są łatwiejsze ).

Czy ktoś z was ma doświadczenie ze sprzedawcą www.happytime.com.pl gdyż właśnie tam chcę dokonać zakupu są również obecni na allegro.pl. Jak twierdzą zegarki z polskiej dystrybucji z możliwością dokupienia dodatkowej gwarancji 3+3.

 

Pozdrawiam wszystkich...Bobby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca sprawdzony - kupowałem u niego.

Zegarki są z polskiej dystrybucji ale nie z oficjalnej czyli Zibi co znaczy że sami importują zegarki. Oni też są gwarantem i mają swój serwis a nie ogólnopolski Zibi.

Cena faktycznie bardzo atrakcyjna w stosunku do parametrów, ale...uważam, że Mudman G-9300 jest wygodniejszy, szczególnie ze względu na mocowanie paska do koperty oraz brak karbowań i miękkość paska. Mudman  dokładnie i szczelnie otula nadgarstek bez prześwitów - przynajmniej ja tak miałem (nadgarstek 17,5 cm). Poza tym uważam, że ma jeden z najwygodniejszych pasków z jakimi miałem do czynienia w G-Shockach.

 

Musisz sobie zadać pytanie na ile liczy się dla Ciebie wygoda noszenia zegarka oraz funkcje WC i TS.

Ja zdecydowanie stawiam na komfort noszenia.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam g9300 i w 100% popieram słowa Diego04. Wczesniej miałem kilka G-shocków, ale własnie przy mudmanie zostałem niesamowita wygoda noszenia), co prawda jednego sprzedałem, ale tylko po to żeby kupić kolejnego w innej kolorystyce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega w pracy ma mudka i mialem okazje ponosic go przez 8h w pracy (pracuje na lakierni wiec wykonywane sa rozne czynnosci) i musze powiedziec ze nie czulem bym mial go na reku. Nadgarstek mam ok 21cm wiec prezentuje sie wcale okazale :) Gdyby nie to ze zachorowalem na froga to bralbym mudmana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G-9300 to zawsze dobry wybór

A to mój

DSCF1080_zps48b86013.jpg

 

Wysłane z mojego ST26i


Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie chwalę ale też za G-9300


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

A ja mam do sprzedania bo mi nie podpasował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaliusz

A ja mam do sprzedania bo mi nie podpasował :)

A ja nie kupię, bo mnie też nie podpasował :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Mały karakan :) Jak to Piowa do mnie napisał wczoraj "Złym doradcą ADHD jest"   (jakby powiedział Yoda).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nigdy nie kupuje a szczegolnie zegarków w emocjach.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Na całe szczęscie sie szybko sprzedał...Pół dnia na allegro i poszedł w swiat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.