Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

astelix

Wybór sklepu na zakup G-shock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

szykuję się na zakup zegarka Casio G-9300 i szukam przystępnej ceny. Czy poniższe linki ze sklepami są bezpieczne. Macie jakieś zdanie na ich temat. A przede wszystkim czy sprzedają oryginalne zegarki?

 

EDWA zegarki

http://www.zegarki-edwa.pl/casio-g-shock-g-9300-1er.html

 

Zegarki Dla Ciebie

http://zegarekdlaciebie.pl/g-shock/478-zegarek-casio-g-9300-1er.html

 

Ewentualnie, jak macie inne propozycje, to chętnie przeczytam, ale przede wszystkim zależy mi na informacji, czy mogę w tych sklepach bezpiecznie kupować? 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystko ok bierz z drugiego linku bardzo ok cena :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też kupować w Time Trendzie, w odpowiednim miejscu podać, wkleić najtańszą znalezioną cenę w necie i oni też sprzedadzą w takiej samej.  Sprawdź tylko czy ten model jest tam dostępny.  Klikasz ikonkę  "negocjuj cenę" i dalej wklejasz link do lepszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem, ale oni nie dają takich samych cen, tylko wyższe. Już to przerabiałem. Ale poczekam na odpowiedź.

 

A sklepy wymienione w pierwszym poscie są lipne?

 

Wysłane z BlackBerry Z30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.