Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

proki1971

Użytkownik
 • Content Count

  5,736
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

proki1971 last won the day on January 11 2015

proki1971 had the most liked content!

Community Reputation

304 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Trójmiasto
 • Hobby
  zegarki, sport, samochody,

Recent Profile Visitors

2,816 profile views
 1. Czy na akcesoria nie wiem . Miała być w drugim kwartale tego roku , bez wskazania miesiąca. W zasadzie będzie z początkiem 3-go i to raczej pewna informacja.
 2. Panowie ( i Panie jeżeli się tu udzielają) chyba za 10 dni wchodzą podwyżki w Omedze , coś ok. 4-5% wiec jeżeli ktoś planuje zakupy to może warto teraz . Smpc ma kosztować ok. 24.100.
 3. I na tym to polega , dlatego jest tyle różnych zegarków i każde znajda amatora, jednym się podobają , innym nie 😀
 4. AK jest mega, nie wiem dlaczego jest tak mało popularny
 5. Łukasz to wersja 38 czy większy ?
 6. Jprdę..... ludzie, przypomnę to temat dot Rolexa 🤦‍♂️
 7. Dawno nie było tak jałowej i bezsensownej dyskusji 🤦‍♂️ Ludzie zarabiają przecież różnie , w zależności od wykształcenia , zajmowanego etatu , stanowiska , firmy , także miejsca , s zależności czy to budżetówka , czy sektor prywatny , czy się jest na etacie u kogoś czy jest się przedsiębiorca , itp, itd. Tego nie da się zaszufladkować , jakoś usystematyzować . Po co wogole bić pianę , trzeba zając się sobą . Skoro uważa się swoje zarobki za niskie , przy info ze gdzieś płaca lepiej , dają wysokie premie to albo trzeba przyjąć to do wiadomości i robić nadal swoje albo się rozwijać , dokształcać , zmienić prace czy przejść na swoje . A na pewno nie zazdrościć i głupio komentować status innych .
 8. Nie słuchaj herezji kolegów 😀😜 Jeżeli już masz wątpliwości i zastanawiasz się czy nie jest za duży to, znaczy ze coś jest na rzeczy . Przerobiłem kilkadziesiąt i wg mnie zegarek dobry rozmiarowo tl taki przy którym od samego początku nie nasz takich wątpliwości . Przymierz 41,5, porównaj j będziesz wiedział czy któryś z nich dobry czy tez wogole odpuścić j szukać innego nurka.
 9. Przecież tu nie chodzi o kradzież zegarka a wyłudzenie od Ciebie danych , w tym numeru karty żeby wyczyścić Ci konto
 10. Jak większość zegarków z tej półki, wystarczy prześledzić ceny niektórych modeli Omegi, np. Moona czy poprzedniej smpc , Rolexa .
 11. No Łukasz , teraz pojechałeś 😀 Gratki 👍
 12. Dzięki Jest mega . Do tego nie wiedziałem , zd tak szybko podejdzie mi waga tytanu 😀
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.