Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

deftones

Pomoc dla Michałka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na imię mam Darek i jestem tatą 2 letniego Michała.Trzy miesiące temu w dniu jego drugich urodzin lekarze zdiagnozowali u niego nowotwór złośliwy neuroblastoma z przerzutami do szpiku kostnego. Od tej chwili cały czas nasz synek przebywa w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie na Oddziale Onkologicznym.Michał zakończył dzisiaj 8 cykl chemioterapii lecz to dopiero początek leczenia.Jeżeli choroba została opanowana to czeka go wycięcie guza,megachemia,autoprzeszczep i radioterapia. Ostatnim etapem terapii jest leczenie przeciwciałami GD-2 przeciw komórkom neuroblastomy.Niestety nie jest ono refundowane przez NFZ ani wykonywane w Polsce. Konieczny jest wyjazd na leczenie za granicę a jego koszt to według informacji jakie ostatnio dostaliśmy w klinice to około 150 tys.euro czyli 600 tys złotych. Kwota ta jest dla nas nieosiągalna a czasu na jej zebranie mamy niewiele bo około 7 miesięcy.

Michał przecierpiał już wiele a jeszcze więcej przed nim. Wiem że sami nie damy rady dlatego zwracam się do wszyskich Kolegów z naszego Forum  o pomoc w nagłośnieniu tego apelu za pomocą zaprzyjaźnionych portali, poprzez facebooka, n-k itp.

Jestem na Forum KMZIZ od lat i pamiętam że pomagaliśmy już Koledze który walczył z tą chorobą teraz ja proszę o Waszą pomoc i wsparcie w ratowaniu naszeg synka

 

Założyliśmy bloga na którym można stale obserwować walkę Michałka z chorobą :

http://michaltelekalo.blogspot.com

 

Jeżeli chcielibyście nas wesprzeć jakąkolwiek wpłatą to można jej dokonać na konto fundacji:

 

Fundacja na Rzecz Dzieci z Chorobą Nowotworową „Wyspy Szczęśliwe”
ul. Wielicka 265, 30-663 Kraków


PKO BP IO KRAKÓW
83 1020 2892 0000 5302 0150 8522
Z dopiskiem „Michał Telekało”

Dla wpłat z zagranicy:
Swift: BPKOPLPW
Iban: PL83 1020 2892 0000 5302 0150 8522
Z dopiskiem „Michał Telekało”

 

Pozdrawiam

Darek Telekało

post-23946-0-68212000-1406668282_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie możesz liczyć, chociaż nie wierzę tym wszystkim fundacjom. 


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - co do fundacji to rodzice dzieci z oddziału pozytywnie się o niej wypowiadali więc myślę że będzie ok. Mieszkamy prawie 300 km od Krakowa więc mamy milion innych problemów poza wyborem fundacji.

Jeszcze raz dzięki za pierwszy odzew :)

Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto podpiąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moda poproś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.