Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Andrzej86

Zegarki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy mógłby mi ktoś doradzić odnośnie zegarka z linku i ewentualnych innych zegarkach tego użytkownika?

http://allegro.pl/nowy-oryg-zegarek-casio-ef-539d-7av-wyprzedaz-i4577627490.html

 

Czy możliwe jest, że są to podróbki?

 

Dziwi mnie gwarancja na 24 miesiące.

Wiem, że zegarki Casio mają 3 lata gwarancji,

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobór asortymentu modeli typowy dla sprzedawcy podróbek, forma sprzedaży również (kto oferuje nowe zegarki na licytacjach?).

 

Gwarancja nie ma tu jednak nic do rzeczy, jest na allegro wielu sprawdzonych sprzedawców którzy nie korzystają z oficjalnej polskiej dystrybucji i ustalają własne warunki gwarancyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka listem priorytetowym 30 zł  :o 

dodatkowo takie smaczki: "W razie odprawy celnej, wszystkie koszty pokrywa kupujący. W wypadku naprawy/zwrotu towaru kupujący wysyła towar do sprzedawcy. Po otrzymaniu towaru sprzedającym kupujący dostaje nowy/naprawiony towaru. Koszt dostawy do serwisu pokrywa kupujący", "W celu naprawy gwarancijnej Kupujący wysyła towar do naszego serwisu zagranicą" ......

 

i teraz najlepsze "co może skutkować rozerwaniem umowy kupna-sprzedaży" 

 

W tej sytuacji lepiej sobie odpuścić, żeby nie trzeba było "rozrywać" umowy sprzedaży...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobór asortymentu modeli typowy dla sprzedawcy podróbek, forma sprzedaży również (kto oferuje nowe zegarki na licytacjach?).

 

To akurat nie jest typowe (tylko) dla podróbek. Licytacja to gwarancja sprzedaży przedmiotu i szybki wpływ gotówki. Do tego można ustalić cenę minimalną (nawet nieoficjalnie - poprzez inne konto). Często ludzie w gorączce licytacji się zapominają i przesadzają z ceną ;)

Ostatnio licytowałem sporo psiej karmy z uszkodzonych w transporcie worków. Część cen niewiele odbiegała od "normalnych" cen, a firma sprzedała ponad 1k worków.

Także sama forma aukcji nic nie świadczy, aczkolwiek rozrywać umowy też bym nie chciał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i lokalizacja "internet". Wiadomo gdzie ich szukać w razie czego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.