Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Grzegorz456

Szybkie pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, 

mam do was szybie pytanie odnośnie orginalności zegarka. Ponizej znajduje się zdjęcie.

Chcialbym sie rowniez dowiedzieć co oznacza japan quartz ?

post-74468-0-19693100-1411326908_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japan Quartz = japoński kwarc. Z Twojego zdjęcia nie da się nic określić nt oryginalności...


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic specjalnego ?

Mam jeszcze pare zdjęć, na co zwracac szczególną uwage oraz jak poznać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż tarcze i sprawdź w sieci czy są takie zegarki.

Skagen to marka niszowa i tania[?]  i nie sądzę aby ją podrabiano


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 160 warto kupić jako zegarek przejsciowy ?. Dodam ze design maja naprawde ciekawy, przegladajac zegarki nie spotkalem sie aby jakas uznana marka miala cos podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż tarcze i sprawdź w sieci czy są takie zegarki.

Skagen to marka niszowa i tania[?]  i nie sądzę aby ją podrabiano

Tania? Jak za zwykłe kwarce bez bajerów (i bez zegarkowej marki;)), to dość droga, bo te zegarki chodzą po parę stów. A podrabiać mogą, skoro podrabiają nawet nieszczególnie drogie G od Casio... Choć ja sam z "lewymi" Skagenami się nie spotkałem.

 

Co do designu, to rzeczywiście Skagen robi ciekawe zegarki, wpadające w oko... Czy za 160 warto? Technicznie nic specjalnego, nie wiem jak z jakością wykonania... To cena bardzo średniego Casio, jeśli idzie o nowe zegarki. Można ryzykować. Choć nadal nie wiemy czy to oryginał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tania?

Średnia cena oscyluje wokół 500-700 zł na dzień dobry i duże rabaty.

Dlatego napisałem [?] bo nie wiem jaki jest poziom przychodów kolegi.

Jak do tej pory miał Q&Q z kiosku to jest droga ....

 

Jak za zwykłe kwarce bez bajerów (i bez zegarkowej marki;)), to dość droga, bo te zegarki chodzą po parę stów.

Mają ciekawy design i są nieźle wykonane.

 

A podrabiać mogą, skoro podrabiają nawet nieszczególnie drogie G od Casio... Choć ja sam z "lewymi" Skagenami się nie spotkałem.

Ja tez nie spotkałem

 

Co do designu, to rzeczywiście Skagen robi ciekawe zegarki, wpadające w oko... Czy za 160 warto? Technicznie nic specjalnego, nie wiem jak z jakością wykonania... To cena bardzo średniego Casio, jeśli idzie o nowe zegarki. Można ryzykować. Choć nadal nie wiemy czy to oryginał ;)

Za 160 kupisz jakieś najprostsze używane Seiko 5 albo jakieś Casio.

Jak Ci się podoba to weź.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają ciekawy design i są nieźle wykonane.

 

 

ale w środku mają zdaje się tą samą plasticzaną Miyotkę co wspomniane Q&Q z kiosku. o to mi chodziło z wątpliwościami co do "taniości" Skagenów. wiadomo, że przy cenach nowych zegarków z półki innej niż najniższa te parę stów majątkiem nie jest.

gdybym potrzebował w miarę nowego zegarka i gdyby kręciły mnie kwarcoki, to Skagena za póltoraka bym rozważył, bo zwyczajnie mi się te zegarki podobają. ale kilka stów wolałbym wydać na jakiegoś mechanika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarcowe modele Certiny DS Action tez mają ETE G10 za 2$ a kosztują po 2 tys zł.

I co z tego?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic. trzeba sobie po prostu z tego sprawę, że płaci się tylko za opakowanie + za markę. to może komuś przeszkadzac. nie musi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.