Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

hrabia

Użytkownik
 • Content Count

  3491
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

hrabia last won the day on April 1 2015

hrabia had the most liked content!

Community Reputation

85 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

989 profile views
 1. Proponowałbym przyjrzeć się moderowaniu forum chińskiego, bo moderacja nie polega na kasowaniu/zamykaniu wszystkiego, co się nie podoba. Nie polega też na wlepianiu banów za słowa delikatnej krytyki. Tyle.
 2. Uroczo. Prawie tak samo jak usunięcie swojej ostatniej działalności w tym dziale.
 3. Si Wybaczcie jakość zdjęcia. Telefon też mam trochę vintage.
 4. hrabia

  Parnis

  Dzięki, Panowie, za odpowiedzi ws. cła. Wczoraj listonosz wrzucił do skrzynki list od celników, czyli też to musiało potrwać...
 5. hrabia

  Parnis

  nie, z offtopem się wchrzaniłem
 6. @Jubiler malowanka, zapewne z Indii, zapewne nie ma nic z Orisa (Oris stosował własne werki, tu jest FHF) @Sergius bardzo ładna sztuka, nie puszczaj jej
 7. hrabia

  Parnis

  Panowie, w temacie clenia/vatowania. Mam od ponad 10 dni status trackingowy Przekazanie do lokalnego urzędu pocztowo-celnego - WER Warszawa. Paczka akurat ze stanów, liczyłem się, że chapną. Ale pytanie następujące: wiecie, ile to może tam leżeć? Bo już mi się nudzi. Pani z infolinii PP potwierdziła tylko, że trafiło do celników i nic więcej mi nie powie.
 8. Ubawiłem się, serio . Steinhart to marka, która słynie z własnego designu. Zupełnie jak Corgeut i Parnis
 9. Moja żona ma tevise w automacie. Póki co działa, ale ona go nie nosi codziennie. Jak mówię - tego typu zegarki dają radę, jeśli ma się założenie, że to na sezon-dwa. Albo do sporadycznego noszenia.
 10. Takich, które wyglądają dobrze (na początku), znajdziesz wiele. Ale to nie będą porządne zegarki. Czyli raczej szybko stracą urodę (chromowane koperty). Jak chcesz na jeden sezon, to wybieraj śmiało. Jak chcesz do 100 zeta kupić zegarek na co dzień, to kup plastikowe Casio.
 11. Dołóż trochę (albo czekaj na promocje na Ali) i kup Guanqin gj16034. Werk od Seiko, stalowa koperta, datownik. Dobre wykonanie. Bezkonkurencyjny, jeśli chodzi o stosunek jakość/cena.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.