Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

v1saaR

Świerzak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!

Mam na imię Rafał i jestem 18-letnim uczniem. Jeśli chodzi o temat zegarków, jestem totalnym ignorantem, lecz z zamiarem zmienienia tego.

Na start mam pytanie, czy byłby ktoś tak miły pomóc mi w wyborze pierwszego (porządniejszego?) zegarka? Ja się nie znam zbytnio, więc pewnie popełniłbym gafę. Jeśli tak to proszę o PW lub wiadomość na GG 4618409.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

na początek proponuję trochę bliżej zaprzyjaźnić się ze słownikiem ortograficznym (patrz: tytuł tematu).

 

Jeśli chodzi o Twoje pytanie - sprecyzuj kryteria, jakie ma spełniać zegarek, a potem poszukaj na forum. Tak się składa, że istnieje cały dział zawierający tego rodzaju porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

W pierwszym tygodniu od rejestracji możesz pogrzebać tutaj:

http://zegarkiclub.pl/forum/forum/141-jaki-zegarek/

Jeśli o dziwo nie znajdziesz, to po tygodniu będziesz już mógł pisać posty i sam założyć temat właśnie w tym dziale z zapytaniem o konkrety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.