Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jaroslaw Jerry Esowy

drugi zegarek na codzien - do 150 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu przegladam portale aukcyjne i tutejszy bazarek w poszukiwaniu uzywanego "drugiego" zegarka "na codzien".

Pierwszy to Citizen AW1360.

Szukam czegos jak ruski  Vostok Komandirskie (moze byc z CCCP), moze Vostok Amfibia? A moze cos innego daloby sie za to "wyrwac"?Przyznaje ze budzet dosc ograniczony.

Podobaja mi sie "piloty", ale fajny "diver" tez nie bylby zly. W stylu "garniturowca" mam juz swoj typ i bedzie to zegarek nr.3 :) ale najpierw pora na dwójke.

 

Preferencje:

1. srednica ok 40 - 45 mm

2. tarcza raczej jasna ewent niebieska (ubieram sie na codzien w podobnych kolorach a czarny zegarek juz mam)

3. bransoletka/pasek - nie ma znaczenia.

 

Pomozecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno doradzić zegarek używany, z uwagi na dużą rozpiętość cen.. zależy jaki, w jakim stanie, ile sobie ktoś życzy itp.

Wostok Komandirski mieści się w 150zł używany, ale będzie koperta 39mm, poza tym nie jest to pod względem technicznym najlepszy model.. ale design niepowtarzalny za to ;)  Amfibia raczej przekroczy Twój budżet i to sporo. Pilot czy diver- wydaje mi się że używany też nie zmieści się w 150zł..

Proponuję podwyższyć budżet do 200zł i przejrzeć ofertę Lorusa, Casio.. :) być może jako sympatyk Lorusa jestem troszkę mało obiektywny, ale wydaje mi się być to dobra propozycja dla Ciebie.. może zobacz Lorus RS985 - czy by Ci odpowiadał :) pzdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno doradzić zegarek używany, z uwagi na dużą rozpiętość cen.. zależy jaki, w jakim stanie, ile sobie ktoś życzy itp.

Wostok Komandirski mieści się w 150zł używany, ale będzie koperta 39mm, poza tym nie jest to pod względem technicznym najlepszy model.. ale design niepowtarzalny za to ;)  Amfibia raczej przekroczy Twój budżet i to sporo. Pilot czy diver- wydaje mi się że używany też nie zmieści się w 150zł..

Proponuję podwyższyć budżet do 200zł i przejrzeć ofertę Lorusa, Casio.. :) być może jako sympatyk Lorusa jestem troszkę mało obiektywny, ale wydaje mi się być to dobra propozycja dla Ciebie.. może zobacz Lorus RS985 - czy by Ci odpowiadał :) pzdr :)

 

Dzieki za propozycje jednak ciut zbyt delikatny jak dla mnie design tego Lorusa :). Juz bardziej jakis chronograph bym przyjal:) A moze orient?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za propozycje jednak ciut zbyt delikatny jak dla mnie design tego Lorusa :). Juz bardziej jakis chronograph bym przyjal:) A moze orient?

 

Orient sam w sobie jest kapitalną marką, ale 150zł to jednak za mało na Orienta. Jeśli chodzi o używane zegarki, to musiałbyś polować, polować i jeszcze raz polować, aż coś upatrzysz okazyjnie. Komandirski - można upatrzeć na Allegro za 120- 140zł, jednak koperty z jakiegoś tam stopu, wodoszczelność w praktyce żadna.. Wszystko zależy jak zamierzasz użytkować ten zegarek, na jakie czynniki może on być narażony podczas noszenia. Co do Lorusa- zobacz ten:

post-71605-0-12185200-1412286311_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie brzydkie cacko z tym ze czarnego juz mam Citizena. W temacie o Lorusach pochwalilem sie juz nowym nabytkiem. A propos Orientow automatow to nawet tutaj na rynku jest jeden w zblizonej do 150 cenie. Orient Sea King Cristal Wordtime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.