Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

machez

Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry nowym i starym użytkownikom, stwierdziłem właśnie, że właściwie nigdy formalnie nie przywitałem się na tym forum, choć brałem (biorę) udział w kilku akcjach, a i co poniektórym forumowiczom mogę być znany... Jestem zarejestrowany od 5 lat ! Faux pas, ale lepiej późno niż wcale... Może teraz bardziej aktywnie wezmę udział, jeżeli czas pozwoli. Zapraszam też na fora o piórach i tradycyjnym goleniu. Serdecznie pozdrawiam. Leszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale obserwowałem i interesowałem się.. właściwie miałem wrażenie, że taki mały żuczek jak ja to mało może wnieść w to forum, bo i zegarków mało i wiedzy też nie za wiele, ale w końcu raz kozie śmierć, przecież też mnie to interesuje i ostatecznie przecież nie rozwiążę zagadki wszechświata, ale miło być wśród ludzi o podobnych zainteresowaniach... tak czy inaczej jestem, a i kolekcja urosła w tym czasie, więc jest i o czym pogadać i znaleźć podobnie pokręconych. Ave !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.