Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mariusz888

zegarkiipiora.com: Girard-Perregaux The Blue Hour 1966

Rekomendowane odpowiedzi

"W ostatnim okresie na rynku mamy prawdziwy wysyp zegarków z cyferblatami w kolorze niebieskim. To jednak nie powstrzymuje producentów przed kolejnymi eksperymentami z tym zestawem kolorystycznym. Najświeższą premierą w tej kategorii jest „The Blue Hour 1966″, który właśnie został zaprezentowany przez manufakturę Girard-Perregaux.

 

Jako, że jest to zegarek o niewątpliwie eleganckim charakterze (czyli tzw. „garniturowiec”) to został on wyposażony w kopertę o prostych liniach. Mierzy ona 41mm średnicy co wydaje się być rozsądnym parametrem dla zegarka mającego sprawnie wślizgiwać się pod mankiety koszul."

 

Czytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny, proporcjonalny klasyk. Dlaczego GP jest często traktowany jak "druga liga"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja bez datownika byłaby bardziej "czystą" formę. Ale tak jak jest bardzo mi się podoba i to jest po prostu piękne. GP to nie tyle druga liga co raczej marka mało znana. Pozycjonowana zdecydowanie wyżej niż np. Omega, a jednak rozpoznawalność marki GP jest prawie żadna. Nosiłem kiedyś zegarek GP i w towarzystwie, gdy tylko była mowa o zegarkach i podawałem nazwę mojego to natychmiast było stwierdzenie : O, Francuz ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie. Chociaż wystarczyłoby chyba aby miał 40 mm. Z niebieską tarczą lepiej komponuje się stal , do złota pasowałaby czarna .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Z niebieską tarczą lepiej komponuje się stal , do złota pasowałaby czarna .

Jestem tego samego zdania - wersja stalowa wygląda rewelacyjnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby taki prosty, ale jaki piękny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania - wersja stalowa wygląda rewelacyjnie :)

A gdzie jest mowa o wersji stalowej??? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest mowa o wersji stalowej??? :blink:

Mój błąd - w końcu jest tylko albo jedno albo drugie złoto... Ostatnio jestem trochę zakręcony - 21 to był dzień przed tym jak 22.12 miałem zawieźć żonę na 6:30 na cesarkę więc to pewnie stąd pomyłka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.