Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tom1303

Sklejony wlos

Rekomendowane odpowiedzi

Mam trzy zegarki, ktore baaardzo sie spieszyly (od 40min do godziny na dobe). Moje podejrzenie- sklejony wlos. Otworzylem, zobaczylem i chwycilem za flaszeczke benzyny od zippo. Wpuscilem jedna kropelke najpierw do Ruhli. Po ok 5 minutach wlos sie rozklejil. Powtorzylem "zabieg" na Wostoku i udalo sie bezproblemowo rozkleic. Zegarki chodza od tygodnia bardzo dobrze bez wielkich odchylek. Pozostal mi jeszcze Tissot ....kusi mnie ..

Czy ktos z doswiadczonych kolegow moze cos na ten temat tego napisac? Czy bylo to tylko szczescie, ze przy tej fuszerce nie doprowadzilem do uszkodzenia balansu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozkleiłeś włos. A co z tym, co go sklejało? Włos się bez powodu nie skleił, mechanizm jest brudny i tylko zawiadomił Cię, że prosi się o gruntowne czyszczenie i konserwację.

Nie jestem mechanikiem samochodowym, ale zrobiłeś mniej - więcej tak - wymienileś jedno łożysko od kompletu. Co się stanie z pozostałymi?


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektorzy polecaja benzyne do zippo jako zamiennink za one dip bergeaona, tak jak Z_bych napisal jak sie skleil to byl brudny, pytanie czy wszystko wyczysciles czy tylko na tyle ze sie odkleil ale poznie znowu sklei. Rowniez polecam gruntowne czyszczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.