Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jacek.

Wiedzieliście?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość feleksc

to bardzo ciekawe :wink:

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykład kogoś kto nie zna się na ruskach (podejrzewam że jest to większy procent polskiego społeczeństwa ;)). Przeczytał POLjot i pomyślał że POLski... Ale ten allegrowicz nie za również angielskiego (musi być baardzo młody - mnie już w przedszkolu angielskiego uczyli ) bo na dole jest napisane MADE IN USSR...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nawiązując do mojego powyższego postu to wydaje mi się, że społeczeństwo ogólnie o zegarkach wie niewiele. Najepszym przykładem jest ogłoszenie, które jakiś czas temu zamieściłem na forum mojej szkoły - w dziale kupię/sprzedam napisałem żę kupię stare, mechaniczne (nakręcane) zegarki no i były dwie odpowiedzi:

- pierwszy klient proponowł mi bazarowego kwarca, po odpisaniu że nie interesują mnie kwarce tylko nakręcane odpowiedział:

"nagwintuje ci w nim jakis otwor i bedziesz mogl sobie tam nakrecac co tylko zechcesz... hmm??"

 

- drugi klient:

Ja mam bardzo wiele ręcznych zegarków, wbrew pozorom z przemytu można mieć ich naprawdę duże ilości. Problem w tym, że same różowe... Mogą być

 

PS: Nie działają w sumie ale zawsze mozna ręcznie co minute przesuwać zegarek nie?

 

NO COMMENT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak obserwuję aukcje to dowiaduję się różnych rzeczy, np. że Poljot, Wostok jest przedwojenny, a nawet z czasów carskich, że koperta oznaczona au10 to czyste lite złoto - jak mój kolega (którego opisywałem już w temacie "Nie przepłacajcie na Allegro") takie coś widzi to używawa fajnego stwierdzenia -

świtzerlandzkoje mechaniczeskoje ;)

 

a Kopernik była kobietą i to w dodatku niemką :wink:


CДEЛAHO B CCCP - najlepsze zegarki na świecie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a Kopernik była kobietą i to w dodatku niemką :wink:

 

Elka Król vel Królowa Elżbieta?

:D

 

J. szwiejcarskij grażdanin, jakby co ;)

 

Mieczta: awiacjonnyj Gamilton


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bali_82

Hehe... To jeśli POLiot jest polski? [hehe] to ja kupiłem wyobraźcie sobie POWOTA :twisted: http://www.allegro.pl/item160650002_stary_...zssr_powot.html

Czyli z jakiego bedzie kraju? Mało tego: Pani napisała w mailu, ze nie chodzi - prawdopodobnie baterie trzeba wymienić lub go nakręcic :oops:[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pompej

ale za to Pani ma bardzo ladne paznokcie;-)ja wybaczam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.