Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

matixon

Problem ze znacznymi odchylkami w Seiko SKX007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, take jak w temacie mam problem z moim skx. Dwa miesiace temu spadl z wysokosci 1m i od tego czasu przyspiesza 40-50sek/24h. Nie wiem czy jest to kwestia upadku, czy moze tego ze w tym samym okresie zakupilem rotomat i seikacz w okresach nienoszenia zaczal regularnie sie krecic zamiast lezec bez ruchu jak przedtem. Powinienem oddac go do regulacji czy moze poczekac i obserwowac odchylki? Jezeli niezbedna bedzie wizyta u zegarmistrza, to czy znacie fachowca z Krakowa, ktory zajalby sie zegarkiem w odpowiedni sposob i za w miare rozsadna kwote?

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40-50 sekund na dobę to moim zdaniem za dużo. 7S26 nie jest może arcydziełem sztuki zegarmistrzowskiej, ale często już fabryczna regulacja pozwala mu osiągnąć wysoką dokładność.

Jeżeli odchyłka pojawiła się na skutek kontaktu zegarka z podłożem, tym bardziej warto byłoby udać się z nim do zegarmistrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.