Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SajmonCS

Ustawiania czasu [Casio G-8900A-4ER]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

niedawno zakupiłem zegarek Casio G-shock, model G-8900A-4ER i mam mały problem z ustawieniem prawidłowej daty.

Mianowicie chodzi o to, iż wydaję się, że poprawnie ustawiłem datę, lecz zegarek pokazuję dzień do przodu.

Zastosowałem takie ustawienia jak m.in : czas letni włączony, strefa czasowa BERlin, data [dzisiejsza] 6-10 (środa) lecz i tak zegarek pokazuje THUrsday

Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej, tutaj jest instrukcja:


 

Na stronie 2 (drugiej "kartce" w pdfie) masz narysowane i napisane jak ustawić czas w home city. Z tego co widzę to dzień tygodnia powinien ustawić się automatycznie na podstawie daty. Pamiętaj, że teraz mamy rok 2015, jest 6.10 (miesiąc po lewej stronie!) i DST jest włączone (napis "DST" ma się wyświetlać na cyferblacie).

 

I jeżeli to nie pomoże to pokaż fotkę zegarka/ustawień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pokazuje tylko inny dzień tygodnia to prawdopodobnie masz ustawiony źle rok :)


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam za szybką odpowiedź, rzeczywiście miałem źle ustawiony rok.

Nie wiem jak tego nie zauważyłem :))

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.