Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Jogi

Użytkownik
 • Content Count

  2286
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Jogi last won the day on December 9 2018

Jogi had the most liked content!

Community Reputation

9104 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Nienacko

Recent Profile Visitors

2835 profile views
 1. Tak jest, taka jest polityka SG, a mnie chodzi o to, że nie trzeba wcale wiele, by zaspokoić niedosyt, o którym wspomniałem. Chodzi mi o takie pierdółki, jak na przykład te, o których wspominałem przy okazji nowej DS Action GMT - logo, dekiel, zapięcie. Te trzy rzeczy zgasiły we mnie totalnie iskierkę chęci zakupu tego modelu, podczas przymiarki.
 2. Powiem Ci, że chyba wolałbym dopłacić te 25%, by skoczyli trochę do góry z jakością projektów. Trochę się łudziłem, że reedycja chronografu z 1940 jest takim małym krokiem w tym kierunku, ale niestety nowe wypusty zdają się temu przeczyć. Przy większości nowych modeli mam wrażenie, jakby mówiły: "No jest, jak jest, tkwimy tu, gdzie utkwiliśmy, bo tak nam kazali.", i to pozostawia to pewien niedosyt.
 3. Szkoda tylko, że jest tak hmmm... rozwadniany przez SG.
 4. Da się go jakoś porównać z Polarem, czy mimo pewnych podobieństw, to jednak dwa zupełnie różne zegarki?
 5. Cygany w tym rozmiarze są nawet dwa. Zieloną już raz kiedyś oglądałem, ponad rok temu, gdy wybierałem między niebieską a zieloną właśnie. Tytanowa też mi się w sumie zaczyna podobać, chociaż na początku zupełnie nie leżały mi te indeksy. Myślałem o tej jeszcze bardziej czarnej, niż Twoja. Szkoda tylko, że nie sprzedają jej na bransolecie.
 6. A idź Pan A ja idę zobaczyć, czy gdzieś w okolicy mam do przymierzenia zieloną albo całą czarną (PVD).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.