Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jogi

Użytkownik
 • Content Count

  1,850
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Jogi last won the day on December 9 2018

Jogi had the most liked content!

Community Reputation

3,163 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Nienacko

Recent Profile Visitors

1,895 profile views
 1. Jogi

  Citizen

  Szczerze wątpię, że komuś się przyda ten hmm, wpis (ciężko to nazwać artykułem). Chyba, że do jałowych dyskusji o wyższości jednych świąt nad drugimi. Po polsku się to średnio czyta, a samo ogólnikowe porównywanie ogromnej grupy stopów jednego metalu z innym, czystym metalem nie ma za wiele sensu. Co sam autor zdaje się zauważać, bo dodał na początku poniższe zdanie: "However, the best comparison of these metals is based on different types of alloys instead of generalized data." - czyli należy porównywać ze sobą właściwości poszczególnych stopów, a nie ogólnikowo grupę stopów metalu A z czystym metalem B. Do produkcji kopert i bransolet najczęściej wykorzystuje się poniższe materiały: https://emetal.eu/stal/stal_nierdzewna_kwasoodporna/stal-austenityczna-EN_-1.4404;-PN_-00H17N14M2;-AISI_-316L;-DIN_-X2CrNiMo17-12-2/ https://emetal.eu/tytan/tytan_grade_2_R50400_3.7035/ https://emetal.eu/tytan/tytan_grade_5_R56400_Ti-6Al-4V_3.7165/ Porównanie właściwości mechanicznych każdy może sobie zrobić we własnym zakresie.
 2. Jogi

  GWG-2000 Mudmaster

  Hehe, Rangemana miałem i to dokładnie w tej wersji. A co do prawej części równania, to mam "zbiorek" nieco lepiej dopasowany do moich potrzeb.
 3. Jogi

  GWG-2000 Mudmaster

  Nie przepadam za miastami i raczej trzymam się od nich z daleka.
 4. Spróbujcie z zamkniętymi oczami.
 5. Zdjęcie dedykuję wszystkim tym, których los obdarzył gaciami ze zbyt ciasną gumką. Oby przaśna atmosfera, często panująca w wątku pewnej szwajcarskiej marki, nie przeniosła się i tutaj.
 6. Pozwolę sobie dorzucić jeszcze to:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.