Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Jogi

Użytkownik
 • Content Count

  2403
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Jogi last won the day on December 9 2018

Jogi had the most liked content!

Community Reputation

8773 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Nienacko

Recent Profile Visitors

2610 profile views
 1. Jogi

  [S] Certina DS-2

  Cześć, być może tego pożałuję, ale akurat ten błąd mogę szybko naprawić, więc na sprzedaż wystawiam swoją Certinę DS-2. Zegarek zakupiłem u autoryzowanego sprzedawcy w Polsce, pod koniec 2022 roku. Jest to jeden z najwygodniejszych zegarków jakie nosiłem, przez co przez pierwsze pół roku nosiłem go niemal cały czas. Mimo tego, oraz faktu, że zegarek posiada wiele polerowanych powierzchni, nie dostrzegam żadnych większych śladów używania. Po tym pół roku kupiłem DS-2 z chronografem i zwykła DS-2 zaczęła coraz częściej lądować na półce i już jej się tam nudzi. Żeby nie przedłużać, poniżej wypunktowane informacje o tym co i jak z zegarkiem. - stan techniczny: 10/10 - stan wizualny: 8/10 - Jest kilka takich mankietowych rysek na polerowanych powierzchniach, ale w ogóle nie rzucają się w oczy i niestety nie byłem w stanie ich nawet sfotografować. Od spodu jakieś minimalne od zmiany pasków. Oryginalny pasek praktycznie nieużywany. - gwarancja do 27.12.2024 - szczegółowe dane techniczne na stronie producenta: https://www.certina.com/pl/watch/ds-2/c0244071742100 - w zestawie wszystko to, co dostaje się przy zakupie (pudełko, etui transportowe, karta gwarancyjna no i oczywiście zegarek na oryginalnym pasku). Cena: 3250 PLN (koszt pakowania i wysyłki w cenie - preferuję Inpost) Zdjęcie z kartką i 6 ostatnich zostały wykonane dzisiaj.
 2. Jogi

  [S] Sinn 556A

  No to został Sinn.
 3. Nie wiem o co chodzi z małymi endlinkami, ale z tego co pamiętam, to tam jest 19 mm między uszami (to może o to). Może być więc ciężko znaleźć pasek w tym rozmiarze. Ewentualnie można próbować wciskać 20 mm.
 4. Już tylko czekam, aż ktoś sobie zrobi wspólną fotkę z kurierem. No to pokaż Kotku, co masz w środku.
 5. Jogi

  [S] Sinn 556A

  Nowe ceny w pierwszym poście i pokrywam koszty transportu. Kolejnych obniżek już nie przewiduję.
 6. A tak swoją drogą, to czemu ta wskazówka w BB jest nazywana "snowflake"? Jakby, gdzie tam jest geometrycznie zaszyty ten płatek śniegu? Mnie się bardziej kojarzy z toporem, co w sumie pasowałoby do nazwy marki. Albo przez analogię do Mercedesa w Rolexie, to tutaj byłoby... Renault?
 7. Jogi

  [S] Sinn 556A

  Czołem Na sprzedaż dwa zegarki, obydwa są w moim posiadaniu od nowości i obydwa zostały zakupione u autoryzowanych sprzedawców tych marek w Polsce. Wszelkie paski i przedmioty, które mogą być widoczne na zdjęciach, nie wchodzą w skład oferty - chyba, że w opisie danego zegarka napisałem inaczej. I. ZAMIANY Możliwe (w dowolnej konfiguracji zegarkowo-gotówkowej - mam jeszcze kila zegarków, których potencjalnie mógłbym się pozbyć), ale tylko na coś z poniższej listy: -. Sinn - 105 UTC, 103.061, EZM 13.1; -. Longines Sector - chyba wolałbym jasnego, ale czarnego też nie wykluczam; II. DOSTAWA I PŁATNOŚĆ 1. Płatność przelewem, całej kwoty, na wskazane konto. Ewentualnie gotówka przy odbiorze osobistym. 2. Koszty pakowania i wysyłki biorę na siebie. 3. Odbiór osobisty, w ciągu najbliższych kilku tygodni, w Rzeszowie. III. OFEROWANE ZEGARKI 1. Certina DS Action Diver (43 mm) - SPRZEDANA 2. Sinn 556A (556.014) (38.5 mm) Po dane techniczne odsyłam do strony producenta: https://www.sinn.de/en/Modell/556_A.htm. Zegarek był normalnie używany i od takiego używania pojawiły się zarysowania na bransolecie, w tym na zapięciu oraz dwa przytarcia na kopercie. Są to jednak normalne ślady używania, które w przypadku tego zegarka bardzo łatwo usunąć choćby gąbeczką do naczyń. Zegarek nie miał żadnych nieprzyjemnych przygód. Od spodu na uszach są ryski od zmiany pasków. Obydwa szkła czyściutkie, bez skaz. -stan zegarka: technicznie 10/10, wizualnie 7/10; - okres gwarancyjny do 29.11.2024 (w zestawie jest podbita karta gwarancyjna); - w zestawie jest wszystko, co dostaje się w sklepie - m. in. narzędzie do zmiany pasków i klej do gwintów; - wszystkie zdjęte ogniwa bransolety w zestawie (obecnie bransoleta skrócona na nadgarstek 18-18.5 cm); - UWAGA! Brakuje jednego wkręta do bransolety; Odjąłem z tego powodu jeden punkt oceny wizualnej, jednak moim zdaniem nie stanowi to żadnego problemu, chyba, że ktoś ma nadgarstek >20 cm i lubi nosić takie małe zegarki. - dodatkowy, skórzany pasek marki Hirsch, model Modena - praktycznie nieużywany; - jeżeli zainteresowany będzie chętny, to za darmo mogę dorzucić 3 paski CNS widoczne na ostatnim zdjęciu - dobrze leżą z takimi małymi zegarkami; Cena: 4350 4044 PLN Poniżej zdjęcia - 6 ostatnich zostało wykonanych dzisiaj.
 8. W zakładce "Przeglądaj", na górze strony (tuż pod szukajką). https://zegarkiclub.pl/forum/guidelines/
 9. Wiem, dlatego napisałem, że mogli z nich zrezygnować i zrobić normalnie lumę w indeksach.
 10. Nie potrafię odzobaczyć tych brakujących "kropek" przy indeksach 3 i 9. Właściwie to mogli ich nigdzie nie dawać, tylko zrobić normalnie lumę w indeksach. Do tego mogli przy uszach podebrać więcej materiału, to cały projekt byłby wizualnie lżejszy.
 11. Mam nadzieję, że Sinn to elegancko i bezproblemowo ogarnie.
 12. Ta informacja pochodzi bezpośrednio od Sinna, czy od jakiegoś dystrybutora?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.