Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Jogi

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2588
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Ostatnia wygrana Jogi w dniu 9 Grudnia 2018

Użytkownicy przyznają Jogi punkty reputacji!

Reputacja

11090 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Nienacko

Ostatnie wizyty

16774 wyświetleń profilu
  1. Praktycznie wszędzie te 15% wygadasz, czasami nawet 20%. A jak miałbym jakiś sklep polecić, to zaglądnij do Krzysia w Katowicach.
  2. Za każdym razm, gdy pomyślę "Dobra, to już ostatnia Certina, pora zakupić coś innej marki.", to Certina wypuszcza coś, co sprawia, że ostatnia wcale nie była ostatnia:
  3. Tak się składa, że akurat nie takie miałem intencje. Bardzo mnie po prostu bawi ta moda na opiekunów w sklepach. Mnie opiekun kojarzy się z osobą, która zajmuje się kimś, kto z jakichś względów (wieku, stanu zdrowia) potrzebuje opieki. Jeszcze śmieszniej jest, gdy próbuje się z tego zrobić stronę bierną i wychodzi jakiś potworek. I tak kiedyś, podczas zakupu zegarka właśnie, kilkukrotnie mi powtórzono, że jedną z zalet zakupu w tym właśnie sklepie jest to, że "będę zaopiekowany" i to nawet po dokonaniu zakupu. A jeszcze odnośnie samej opiekunki, to sekretarzy stanu jest wielu, ale sekretarki nie ma żadnej.
  4. A czy jest opcja wybrania sobie opiekunki?
  5. Hmm, może zacznę od końca. Najmniej mi się widzi Sirius, dla mnie to zegarek z kategorii "podoba mi się u kogoś albo na zdjęciu, ale u siebie go nie widzę". Głównie ze względu na te połacie pustej przestrzeni poza przecinającymi się małymi tarczami. Fajnie, że nie jest to płaska tarcza o jednolitym kolorze, jak w wielu zegarkach o nietradycyjnym wskazaniu czasu, ale jednak kłuje mnie to w oczy. Na drugim miejscu Różowa Pantera. Świetny zegarek przyciągający wzrok i jeszcze kolor koperty który najbardziej lubię w zegarkach. Ten zegarek umieściłbym z kolei w kategorii "zegarki kupowane uczuciami", do założenia raz na jakiś czas, bo jednak trochę za dużo tam elementów odwracających uwagę przy odczytywaniu godziny. Na co dzień jednak lubię, gdy mogę szybko i dyskretnie rzucić okiem na zegarek w celu sprawdzenia czasu. Najlepsza z tej trójki jest dla mnie Niebieska Orbita. Wszystko mi się w tym zegarku wizualnie zgadza, a jeszcze piszesz, że jest najwygodniejszy z tej trójki, a to kolejna ważna dla mnie cecha. Mam wrażenie, że nawet do bojówek by mi pasował, bo do dresów to na pewno. Jakbym mógł w nim coś zmienić, to chyba tylko kolor tarczy na zielony - ale wtedy to już by nie była Niebieska Orbita, tylko bardziej Zorza Polarna.
  6. Wrócić do poprzedniej wagi. A tak poważnie, to pasek pewnie tani nie jest, a miejsca na nawiercenie dodatkowych otworów w zapięciu za bardzo nie widzę, więc ja bym przyciął i w razie zmiany rozmiaru nadgarsta kupił drugi pasek.
  7. Całkiem niczego sobie, tylko czcionka datownika jest jakoś tak dziwnie mała.
  8. W tę stronę to łatwo, najtańszy dziurkacz kaletniczy za około 2 dyszki kupisz i sobie dopasujesz. A jak masz w okolicy jakichś paskotwórców, to myślę, że jak na kawę / herbatę podjedziesz, to Ci ogarną.
  9. W 39 wszystko jest super, poza tymi koszmarnymi uciętymi indeksami. 42 ma świetny projekt tarczy, ale jest trochę klockowaty, dla mnie przy nadgarstku 18.5+ jest już tak na styk, gdyby miał być zegarkiem codziennym.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.