Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jogi

Użytkownik
 • Content Count

  1,708
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Jogi last won the day on December 9 2018

Jogi had the most liked content!

Community Reputation

1,564 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Nienacko

Recent Profile Visitors

1,774 profile views
 1. Nie, nigdy nie miałem problemów z którymkolwiek zegarkiem od nich.
 2. A to nie wiem, ja problemów w skontaktowaniu się z nimi nigdy nie miałem.
 3. Próbowałeś skontaktować się w tej sprawie z producentem? Oni bardzo sprawnie odpowiadają na e-maile i na Facebooku. Ciekawe, czy inne egzemplarze też tak mają.
 4. Moim zdaniem, samolocik (czy to na tarczy, czy na sekundniku), to fajny smaczek, dzięki któremu zegarek wyróżni się na tle konkurencji i nie rezygnowałbym całkowicie z tego motywu.
 5. Na razie pokazany jako zapowiedź. Ma się pojawić w ofercie niebawem.
 6. Każdy ma swoje prosto : https://www.youtube.com/watch?v=TU3nXAMfKTM#t=58m21s W wersji mobilnej może nie otwierać się od właściwego momentu - 58 minuta 21 sekunda.
 7. Zrobiłem na swoim egzemplarzu próby, o których pisał @QuadrifoglioVerde. Wyczyszciłem dekiel spirytusem, a później mydłem za pomocą szczoteczki do zębów. Nie wiem, czy to może być kwestia zbyt miękkiego włosia szczoteczki, czy czasu szorowania, ale nie zaobserwowałem takiego zjawiska, jak @sanik u siebie.
 8. Moim zdaniem, jeżeli odpuściłeś Rangemana z powodu jego wielkości, to nie ma sensu. Mudmaster to jedyny G-Shock, którego pojechałem kupić i po przymierzeniu jednak zrezygnowałem. Nadgarstek mam taki 18.5 - 19 cm i Rangemana przez blisko rok nosiło mi się bardzo wygodnie i bardzo dobrze to wyglądało na nadgarstku. Mudmaster nie zmieścił mi się na nadgarstku i wyglądało to trochę tak, jakby sześciolatek założył jakiegokolwiek współczesnego G-Shocka. Chociaż sam pasek fajnie otulał nadgarstek, to trzymanie na nim czegoś tak wielkiego nie było komfortowe. Moim zdaniem, aby Mudmaster dobrze wyglądał na ręce, to trzeba mieć w nadgarstku przynajmniej ze 22 cm, ale wtedy paska nie da się zapiąć. Ale wiadomo, każdy ma swoją percepcję. Mnie nie pasuje, a dla drugiego z mniejszym nadgarstkiem może być ok.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.