Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jogi

Użytkownik
 • Content Count

  2,239
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Jogi last won the day on December 9 2018

Jogi had the most liked content!

Community Reputation

7,255 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Nienacko

Recent Profile Visitors

2,339 profile views
 1. O, czyżby foteczka z Kopca Tatarskiego?
 2. Jest to do zrobienia, jeżeli lubisz takie manualne prace w małej skali i Ci się chce. Wszystko jednak zależy od tego, jakimi narzędziami i umiejętnościami dysponujesz. Można użyć wykrętaków do zerwanych śrub, albo bardziej chałupniczo, malutkim wiertłem (mniejszym niż średnica wkręta) rozwiercić go we środku (nie do końca) i później spróbować nabić tam wkrętak (takie wkręty są miękkie) i delikatnie wykręcić. Późnej musisz ocenić w jakim stanie jest gwint w kopercie i jak dużo go tam tak naprawdę jest. Jak będzie słabo z gwintem, to na Twoim miejscu spróbowałbym dorobić nagwintowaną tulejkę i wtopić ją w kopertę.
 3. Szkoda, że w takich fajnych, żywych kolorach są tylko wersje z pomieszanymi indeksami.
 4. Taki żart mi się przypomniał: Na rynku zebrano mieszkańców, żeby przeprowadzić ankietę na temat seksu. Pada pierwsze pytanie: - Kto współżyje codziennie proszę podnieść rękę. Część ludzi podniosła rękę. Ankieter policzył i mówi: - Kto współżyje raz w tygodniu proszę podnieść rękę. Następnie podnieśli ręce współżyjący raz na 2 tygodnie, raz na miesiąc, itd. W końcu ankieter mówi: - Kto współżyje raz na rok, niech podniesie rękę. - To ja, to ja - woła radośnie jakiś facet. To z czego się pan tak cieszy? - Bo to już jutro!
 5. No i przez Was teraz żałuję, że kilka lat temu pozbyłem się czarnej DS-1.
 6. Bo to zapewne kwota bez vatu, bo wysyłka poza obszar celny EU. W UK naliczyliby Ci tamtejszy VAT, który, jeśli dobrze pamiętam, jest taki sam, jak we Francji.
 7. Różnica na vacie przy tej cenie, to będzie kilkadziesiąt PLN (tak szybko szacując około 70) i w ciągu 2-3 dni masz zegarek u siebie, bez żadnych formalności celnych. Naprawdę warto tak kombinować dla takiej kwoty?
 8. To prawda, z nowym logo i bez nazwy marki na tarczy jest dużo lepiej. Na tyle lepiej, że zaczynam myśleć nad pierwszym Wardem.
 9. Jogi

  Twoja kolekcja!

  Nie szkoda Ci pozbywać się Balla, po przeżytych wspólnie przygodach?
 10. Kurczę, ten niebieski jest świetny. Jakby tak jeszcze nazwę marki zmienili.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.