Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jogi

Użytkownik
 • Content Count

  1,952
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Jogi last won the day on December 9 2018

Jogi had the most liked content!

Community Reputation

4,088 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Nienacko

Recent Profile Visitors

1,999 profile views
 1. Od dawna żaden zegarek mi tak nie przypasował, jak ta Certina.
 2. właśnie z nimi gadam. ten sklep jest godny zaufania? Tak
 3. Trochę niefajnie nie mieć żadnego zegarka jednej ze swoich ulubionych marek, więc czym prędzej rozwiązałem ten problem.
 4. Takie dwa G miałem okazję przymierzyć. MTG-B2000 zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, na żywo zdecydowanie zyskuje. Bardzo lekki i rozmiarowo w sam raz na nadgarstek ~18.5 cm. Jedyne co mnie raziło to ta pionowa ściana koperty, po przeciwnej stronie koronki. Mogli to jakoś lepiej wyprofilować, albo czymś przełamać, jak w poprzedniku. Drugi to GST-B500AD-3A, wydaje mi się, że w końcu w Casio zaczynają iść w dobrą stronę z wielkością kopert. Wyszedł im bardzo fajny, dobrze układający się na ręce i niesamowicie wręcz leciutki zegarek. Teraz czekam, aż pojawi się wersja czarna i złota. Chociaż zielony tez kusił. Zdjęcia są, jakie są. Aparat w telefonie mam słaby, a i oświetlenie w salonach wiadomo jakie jest.
 5. Taką Certinkę miałem ostatnio okazję przymierzyć. Bardzo fajny i wygodny zegarek, świetnie leży na nadgarstku. Złoty kolor koperty jest fajnie, jakby to ująć, maskowany kolorem tarczy. Dzięki temu nie rzuca się tak w oczy. Zdjęcia takie sobie, bo aparat w telefonie mam słaby, a i oświetlenie w salonach wiadomo jakie jest.
 6. Przymierzałeś te zegarki? Ten Citizen to wielkie bydle, dla mnie, przy nadgarstku ~18.5-19 cm, jest za duży. Ale jeśli Tobie to nie przeszkadza, to zdecydowanie Citizen.
 7. Jest też opcja z przerobieniem pierwszego ogniwa bransolety. Ciekawe, czy można zamówić same ogniwa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.