Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bartekwoj

Tissot T-race

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wpadł mi w oko zegarek z tej aukcji:

http://allegro.pl/nowy-zegarek-meski-tissot-t-race-czerwony-bcm-i5570708733.html

 

wszystko ładnie pieknie ale zwróciłem uwagę na tą przedziwnie umieszczoną 3jke na tarczy, pod szkiełkiem powiększającym. Zacząłem porównywać zdjęcia z neta itd i jak sie okazało ten model na amazonie gdzie niby został kupiony wygląda tak 

http://www.amazon.com/Tissot-T0484172705702-T-Race-Two-Tone-Stainless/dp/B0041Q44D8/ref=pd_sim_241_2?ie=UTF8&refRID=0ZH1YBSS537ZRQEX8T3J

 

czy na podstawie tej róznicy jestesmy w stanie kategorycznie stwierdzić że to podróba, nie znam sie na tyle a wiec wole podpytać...

 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie tą "okazję". Kolejny fake na all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zrobię, szkoda mi tylko kogoś kto wygra za jakies 700zł coś co jest warte 100 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nawet 100PLN nie jest warte.

Zawsze mówię, że lepiej czasami dopłacić i kupić od pewnego sprzedawcy, niż później hodować ze złości wrzody i po sądach się szlajać.

Nie tylko na all, ale na wszystkich tego typu portalach trzeba się pilnować, bo podrabiane jest wszystko nawet Casio za $100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.