Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

seb71

Użytkownik (no_required_posts)
 • Content Count

  6,993
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

seb71 last won the day on March 11 2018

seb71 had the most liked content!

Community Reputation

966 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź ale nie wiadomo na którym morzu...

Recent Profile Visitors

3,134 profile views
 1. Możesz spróbować na wtórnym rynku (niedawno był u nas na bazarku) poszukać Balticusa. Budżet trzeba by ciut naciągnąć, ale IMO warto.
 2. Można zawsze dokupić motylka Longinesa. Zwykła klamra "no name" podejrzewam nie wchodzi w grę.
 3. Nie mam. Pojechał cieszyć nowego właściciela.
 4. Nabywca nie robi zdjęć zegarkom. Jest na forum, ale raczej jako tajniak-obserwator. Nowych zdjęć nie będzie. No chyba, że pożyczę Eposa na weekend
 5. Też uważam, że najlepiej będzie na czarnej skórze. Może być jasne szycie.
 6. No właśnie. 43mm to dla mnie graniczny rozmiar koperty. Certina robi fajne, duże chronografy, ale niestety bateryjkowe 🥴
 7. Ja mam Orisy. Kilka propilotów 45mm. Lubię duże zegarki. Gdyby Certina robiła podobne, w pudle by były Certiny 🙃
 8. E tam. Piramida prestiżu - takie pitu pitu dla snobów i niedopieszczonych. Certina jest OK. Każdy zegar ma WR minimum 100m, fajne wzornictwo, spory wybór modeli, ETA w środku. Bez kompleksów. Niestety zegarki takie jak Oris czy ML mają ceny ciut "przewalone". Jak się podoba Certina, to brać. Na bransolecie. Pasków w różnych wzorach i kolorach możesz dokupić sobie kilka pęczków .
 9. Epos spory - fakt. Dla mnie akurat jest w porządku, ale będę go pewnie sprzedawał, bo... rzadko noszę . Przegrywa z Orisem ProPilotem DayDate. Co do werków - w Certinie siedzi ETA 2834 (Swatch Group), w Orisie odpowiednik Sellity - pewnie SW220.
 10. Jeśli podobają Ci się Eposy i nie musi być polskie nazewnictwo dni tygodnia, to może klasyczny Passion 3402. Kolor do wyboru . Ja posiadam wersję z granatową tarczą akurat. Z tych pokazanych przez Ciebie oddaję głos na Certinę. IMO ładniejsza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.