Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

seb71

Użytkownik (no_required_posts)
 • Content Count

  7,026
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

seb71 last won the day on March 11 2018

seb71 had the most liked content!

Community Reputation

988 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź ale nie wiadomo na którym morzu...

Recent Profile Visitors

3,192 profile views
 1. Polecam taki pasek jeśli jednak zdecydujesz się nosić.
 2. Coś by się pewnie znalazło. Napisz mi na PW czego poszukujesz. Może się "pozamieniamy"
 3. No i dałem głos. W tym miesiącu faktycznie lekko nie jest z decyzją
 4. Na szybko zrobione lokówką Szukam drugiego w podobnym stylu do pary
 5. No nie wiem. Niewiele widać na tej tarczy 😁
 6. Nie wiem co tam padło i ile sobie zażyczyli. Doliński ma autoryzację na Etę i Sellitę. Jak wycenili na sporą kwotę, to pewnie coś "grubego" się posypało.
 7. We Wrocku polecam Ci serwis Dolińskiego.
 8. A ta koronka to ma jakieś inne logo albo ja już coś źle widzę.
 9. Właśnie. Jak herbata - niezielona. Janusz Weiss kiedyś obdzwaniał hurtownie alkoholi i proponował spirytus bezalkoholowy.
 10. Oryginalny pasek Alpiny dobrej jakości? Wyjątek jakiś. Zazwyczaj są dość sztywne i mało trwałe - "ceratki" na nie mówię. Mam jeden taki pasek i wydobędę go z pudła jak będę sprzedawał swoją Alpinę. Kup do swojej jakiś mięciutki, skórzany pasior. Kolor to już rzecz gustu. Polecam!
 11. Hmmm. Teraz nie pamiętam dokładnie. Trochę czasu upłynęło od mojego zainteresowania tematem 3313. Większość była angielskojęzyczna. Tyle pamiętam. Chętnie poznam opinie forumowiczów, którzy mieli do czynienia z zegarkami na tym mechanizmie.
 12. Trochę odkopię. Poczytałem o werku 3313, sporo negatywnych opinii (niestety). Na bazarku jest właśnie PO z 2009 roku z tym werkiem i obawy powróciły 🥴 Warto? Nie warto? Nie chcę wpakować się na minę.
 13. Hehe. Założyłem drugi temat bez "zaproszenia do składania ofert" i właśnie przed chwilą został zamknięty. Dzięki Ci bardzo tajemniczy "zamykaczu". Może napiszesz o co Ci chodzi i jak na tym forum można kupić jakiś ciekawy, używany zegarek. Pozdrawiam tajemniczego "zamykacza" tematów.
 14. Pasy faktycznie są widoczne. Nawet za bardzo. Dominują tarczę i po pewnym czasie może to drażnić. Chyba właśnie dlatego sprzedałem swój egzemplarz.
 15. Ja miałem już 3 takie . 2 czarne i 1 srebrny. Może kiedyś jeszcze kupię.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.