Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dr Judym

Master Memovox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Mam pytanie: gdzie można kupić zegarek marki Jaeger-LeCoultre Master Memovox. Cena w Aparcie to 41970 pln.To dla mnie za dużo. Niby Lux-Time ma ten zegarek ale po telefonie, okazuje się, że dystrybutor go nie posiada. A na giełdach troche sie obawiam. Nawet, nie wiem gdzie? Jeśłi ktoś miałby jakiś pomysł to byłbym wdzięczny. Druga sprawa, to sportowy zegarek z tranparentnym cyferblatem ( na prezent, więc nie koszmarnie drogi 2-3 tys.pln). Dzieki za opowiedzi.

Pozdrawiam

J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Firmę JLC prowadzi również Salon Jansen w Warszawie (ten od Panerai'a) - może warto z nimi porozmawiać.

Telefon do salonu:

 

JANSEN
Timepieces&Jewels
Pl. Pilsudskiego 2
00-073 Warszawa
ph. +48 22 821 05 54

fax +48 22 821 05 56
www.jansen.waw.pl
[email protected]

 

Pozdrawiam,


Gdyby oczyścić bramy percepcji, każda rzecz ukazałaby się człowiekowi, jaka jest, nieskończona.

/William Blake/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z reklamodawców naszego forum ,firma Luxtime  , ma go w swojej ofercie , aktualnie co prawda niedostępny , ale Ty już wiesz co chcesz więc kwestia poczekania tygodnia czy dwóch na sprowadzenie  pewnie nie będzie problemem .

http://luxtime.pl/pl/p/Zegarek-JAEGER-LeCOULTRE-MASTER-MEMOVOX-AUTOMATIC-1418430/10312 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.