Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Drake

Użytkownik
 • Content Count

  728
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Drake last won the day on October 15 2015

Drake had the most liked content!

Community Reputation

96 Bywa pomocny

About Drake

 • Birthday 04/26/1967

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Pruszków - Warszawa

Recent Profile Visitors

937 profile views
 1. Cześć , na sprzedaż nowy , nieużywany 10/10 , zegarek Carl von Zeyten URACH Chrono Moonphase CVZ0015 GR ( ZIELONY ) QUARTZ BLACK FOREST EDITION Zakupiony spontanicznie na grupie FB miał dopełnić wiosenną stylizację do zielonej marynarki . Niestety nie zagrało , dla mnie za mały rozmiar ( 40 mm ) Sprzedaję po cenie zakupu 530 zł . Więcej informacji technicznych tego modelu w linku poniżej https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/27758_Carl_von_Zeyten_Urach_Quartz_Chrono_Moonphase_CVZ0015BL
 2. Drake

  Buty

  Zamówiłem skórzane sneakersy od Loake , model Bannister , do dżinsów i casualowych marynarek powinny być ok .
 3. Wszędzie trzeba mieć wzmożoną czujność i ograniczone zaufanie . Ja na szczęście nie miałem zbyt wielu tego typu przygód a jedynego Janusza biznesu spotkałem na .... naszym bazarku , niestety .
 4. W dniu dzisiejszym Bloomberg podał , że Rolex zaprzestaje eksportu towarów do Rosji. Ciekawe czy spowoduje to większą podaż na innych rynkach i skrócenie okresu oczekiwania?
 5. Niestety limitka . Tu jest artykuł kolegów z CH24.pl na temat tego zegarka https://ch24.pl/glashutte-original-panomaticlunar-w-stali-z-lososiowa-tarcza-dostepnosc-cena/
 6. Zdaje się ,że Apart dystrybuuje Hublota , powinni pomóc także z częściami 😆 https://www.apart.pl/zegarki/hublot
 7. Jak dla mnie GO wymiata w tym kolorze
 8. Dołączam do klubu z Garminem Approach S62
 9. Trudne pytanie jak dla mnie , zadam go przedstawicielowi odpowiedzialnemu za markę gdy mnie odwiedzi . Niestety strona zamówień dealerskich nie podaje takich informacji , dopiero jak produkt przyślą wtedy jest jasność gdzie został wyprodukowany . Czasami gama jednego modelu jest tak mocno rozbudowana ,że nie można tego wykluczyć . Na przykład najbardziej popularny model Aviator 3025 jest produkowany w 64 odmianach kolorystycznych ( soczewki , oprawki ) i w 3 rozmiarach .
 10. Bausch&Lomb - amerykańska firma , poprzedni właściciel marki Ray ban , dzisiaj w tym samym miejscu na soczewkach jest grawer RB . Twoje musiały być wyprodukowane przed 1999 rokiem .
 11. Fabryka Tristar z Dongguan robi już te okulary od 24 lat . https://www.luxottica.com/en/luxottica-celebrates-20-years-growth-and-partnership-china Druga fabryka mieści się w miejscowości Agordo we Włoszech . Producent Ray bana firma Luxottica wyraźnie oznacza logo Made in Italy dla okularów produkowanych w tej fabryce . Na chińskich produktach nie ma tego logo . Z mojego doświadczenia zauważam , że we Włoszech produkuje się większość zaawansowanych technologicznie , droższych modeli , tam gdzie jest użyte włókno węglowe , tytan , liteforce , platerowanie 18k , dodatki skórzane . Modele prostsze i tańsze trzepią w większości Chińczycy .
 12. Nasze służby jak widać czujne i ściśle współdziałają ze szwajcarskimi . https://www.mazowieckie.kas.gov.pl/izba-administracji-skarbowej-w-warszawie/wiadomosci/aktualnosci/-/asset_publisher/X9Cq/content/udaremniono-przemyt-luksusowych-zegarkow?redirect=https%3A%2F%2Fwww.mazowieckie.kas.gov.pl%2Fizba-administracji-skarbowej-w-warszawie%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_x2VK%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3D_118_INSTANCE_Mq9Z__column-1%26p_p_col_count%3D1#p_p_id_101_INSTANCE_X9Cq_
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.