Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kudlacz90

Zegar LFS

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w ocenie zegara, który pojawił się na AL pod tytułem LENZKIRCH-LFS. Czy skrzynia jest od tego mechanizmu? Cz LFS miał takie wskazówki? Nie mam zegara LFS, może ten zasługuje na miejsce na ścianie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej to dwa zegary z takimi wskazówkami wystawiono pod takim tytułem.

Jak na mój gust, to są wskazówki łudząco podobne do stosowanych przez przez Lenzkircha. Ale gdy trochę poprzeglądać obrazki, to mona znaleźć sporo zegarów LFS z lat 20 z takimi. Chyba zbyt wiele jak na składaki.

"Nasze":

post-6402-0-16746800-1455222855_thumb.jpg post-6402-0-33625700-1455222873_thumb.jpg

 

Pierwsze dwa wzięte z sieci:

post-6402-0-25361200-1455223251_thumb.jpgpost-6402-0-61937100-1455223267_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję jak rozumiem zegar prawdopodobnie oryginalny? Chodzi mi o ten z owalną szybą, drugie zdjęcie. Nie mogę znaleźć tabeli z datą produkcji, czy taka istnieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieje, o ile wiem.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.