Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

VaShyFFko

Różne kody modeli Gulfmaster o co chodzi?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, niedługo będę chciał zakupić GWN-1000gb jako swojego pierwszego G.

Będę się przymierzał do kupna przez ebay/amazon, gdyż w Polsce ceny są kosmiczne. 

 

1. Czym różni się GWN-1000GB-1ACR od GWN-1000GB-1AJF?

2. Czy to są oryginalne zegarki/ufać sprzedawcy?:http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_2/192-7815483-4760547?url=search-alias%3Daps&field-keywords=GWN-1000GB

http://www.ebay.pl/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=GWN-1000GB&_sacat=0

 

(podałem linki do zweryfikowania.) Ceny różnią się 100-200zł. 

 

Będę wdzięczny jeżeli mi pomożecie :) Nie chciałbym przepłacać, gdyż "polskie standardy" nie pozwalają mi na zakup zegarka za 2000+, a świadom jestem tego, że ceny w PL są zawyżone..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ponegocjować ceny w sklepach np TT napewno urwą z parę stówek mi zeszli do 1850 za Gulfmastera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Niczym, to tylko kody oznaczające rynek na jaki dany zegarek zostal wypuszczony. Pozatym to dwa takie same zegarki a cena to już kwestia indywidualna każdego sprzedawcy. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ponegocjować ceny w sklepach np TT napewno urwą z parę stówek mi zeszli do 1850 za Gulfmastera.

Stać mnie na zakup zegarka za 3k zł, ale nie widzę sensu, gdy ekonomiczniej jest zamówić ze stanów/Japonii o połowe taniej. Dlatego skupiam sie na zakupie z w/w stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam Gwg1000 w styczniu kupiony :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zegarki ze skywatches mają gwarancję ??? Możecie podać orientacyjnie ile trzeba zapłacić cła za zegarek za ok 300 USD? Bo Vat to wiem 23 % .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.