Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GitBit

Użytkownik
 • Content Count

  4,512
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

GitBit last won the day on June 2 2019

GitBit had the most liked content!

Community Reputation

586 Mistrz

About GitBit

 • Rank
  Maciek

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,314 profile views
 1. GitBit

  Casio do kwadratu

  Na robocie 😉
 2. Siema Waldzior Już myślałem że zapadłeś się pod ziemie a tu proszę, niespodzianka
 3. Jak to się mówi wszystko co dobre szybko się kończy.. Tydzień urlopu minął jak z bicza strzelił ale podróż Romana trwa dalej w najlepsze i na dniach wyruszy dalej w Polskę Tym czasem wrzucam kilka pamiątkowych fotek z Półwyspu Helskiego.
 4. Melduję że Roman dotarł do Piaseczusets cały i zdrowy pomimo drobnych zawirowań dostawczo adresowych - Tomku, ależ my jesteśmy ogarnięci hahaha 😄 No nic grunt że paczka dotarła do celu i na czas. 😉 W chwili obecnej zmierzamy z Romanem na urlop także niebawem wrzucę tu parę foteczek mam nadzieje.
 5. GitBit

  GW-M5610-1ER

  Normalne..
 6. Chyba czas na mały update.. Tylko kiedy ja mam to policzyć.? ????
 7. GitBit

  Casio do kwadratu

  Podobnie miałem i ja. Kilka lat temu dobry człowiek, nie jaki Kot20 podesłał mi do przymiarki dwa MRG, 110 i bodajże 210, pamietam że byłem co najmniej zdziwiony i mile zaskoczony tym że od tak mi zaufał i powierzył na ponad tydzień te dwa unikalne egzemplarze. Do dziś jestem mu bardzo wdzięczny bo gdyby nie ta sytuacja to pewnie nie sprawił bym sobie jednego z powyższych modeli.
 8. Czy ja wiem, na lato idealne! Żółty fajniejszy moim zdaniem choć ja założył bym mu pasek bez tych grafik. Za to DW-5030 to mój ulubieniec i kompan w pracy, schodzi z łapy jedynie na weekendy ustępując miejsca na nadgarstku MRG-110
 9. Panowie mamy odpowiedni dział do rozmów o kwadraciackach, tutaj jedynie je liczymy. Proponuje przenieść rozmowę w odpowiednie miejsce.
 10. Niezła kolekcja A co to za MRG tam z tyłu się czai? A może to DW-8900?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.