Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

GitBit

Użytkownik
 • Content Count

  4529
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

GitBit last won the day on June 2 2019

GitBit had the most liked content!

Community Reputation

650 Mistrz

About GitBit

 • Rank
  Maciek

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2747 profile views
 1. Mam Epix pro 2gen i też daje jedo piknięcie i jeden raz zawibruje i tyle więc raczej Venu ma tak samo. Gdzieś już czytałem że tak jest i kropka.
 2. Postanowiłem rozweselić nieco swojego Epixa. 😁
 3. Jeśli masz taką opcje jak wyciszenie pikania przycisków tak zwane "mute" to załącz, w niektórych modelach Casio to działa i podświetlenie nie gaśnie przy zmianie funkcji.
 4. GitBit

  Casio do kwadratu

  Poznaje na fotach swoje okolice Rower też jakby wygląda znajomo.. 🤔
 5. GitBit

  Casio do kwadratu

  Hej Kuba, dzięki za info ale ten zostanie w pozytywie. 😉
 6. GitBit

  Casio do kwadratu

  To jest ten sam bezel. Co w nowszych wersjach także jeśli dostrzegasz jakąś różnicę to pewnie tylko dlatego że podrasowałem trochę zdjęcie i tyle. Różnica natomiast jest w kontraście LCD, to mój trzeci GW-M5600 i w każdym z nich pamiętam wyrazisość cyfr była kozacka gdzie w GW-M5610 bywa z tym naprawde róznie tak samo w GW-5000 bo ładują tam te same moduły z tymi samymi LCD co 5610.
 7. GitBit

  Casio do kwadratu

  No to ciach, powrót do korzeni🤩 W końcu po kilku latach udało mi się dorwać pierwszą wersję dobrze znanej wszystkim kosteczki GW-M5610 a mianowicie GW-M5600. To był mój pierwszy G-SHOCK i od tego modelu wszystko się zaczeło. Nie przespane noce, pusta lodówka, długi i uzależnienie z którego długo musiałem wychodzić. Terapia, odwyki, odcięcie internetu też nic nie dało bo człowiek do TT i tak zagłądaĺ przez witrynke i zerkał co tam nowego w świecie G piszczy. Z tego chyba się nie wyrasta i jak już raz się w w to wdepnie to już pozamiatane. G-SHOCK FOREVER! 🥰
 8. GitBit

  Casio-dział techniczny

  Siemanko, odkopię trochę temat bo nie mogę się dokopać do info a gdzieś napewno było to poruszane kilka lat temu.. Mianowicie czy przyciski od GW-5000 pasuję do DW-5030?
 9. GitBit

  Casio do kwadratu

  Jak dla mie jest mega tylko ta cena.. 🙈
 10. GitBit

  Casio do kwadratu

  Jak widać i mam się całkiem dobrze Z tym że zajawa już trochę przeszła.. Jednak zaglądam tutaj czasem żeby nie wypaść całkowicie z obiegu że tak powiem.
 11. Dzięki za odpowiedź. 🤜🏻🤛🏻
 12. Panowie, czy dobrze spostrzegłem że Tactical Solar ma całą czarną kopertę a wersja z samym solarem taką jakby grafitową?
 13. GitBit

  Casio do kwadratu

  Kiedyś też przebrałem swoją 5000ke na żółto ale po czasie stwierdziłem że nie było to dobre posunięcie. GW-5000 to moim zdaniem jedna z nie wielu kostek której najlepiej jest w oryginalnym fabrycznym wydaniu. W tym modelu jedynie pasek wymieniłem na stałe na branse i tyle.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.