Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zvverkos23

Wybór pierwszego zegarka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam 21 lat i pragnę kupić sobie nowy zegarek problem polega na tym, że jestem zielony na ten temat więc postanowiłem wypowiedzieć się tutaj.
Ogólnie szukam zegarka na bransoletce do 500zł i dość szeroką kopertą wcześniej przymierzałem brata zegarek, który miał kopertę 42,5mm na moim nadgarstku wygląda słabo.
Szukam czegoś z kopertą minimum 45mm+
Wpadły mi dwa modele który mi się bardzo podobają i między nimi padnie wybór.

Dodam tylko że zegarka będę używał na co dzień do pracy,wyjścia itd.

 

Pierwszy to jest Casio Edifice

http://zegarownia.pl/zegarek-meski-casio-edifice-efr-505d-1avef?gclid=CIz417TgxcwCFanOcgodgG4LcQ

A drugi to Lorus

http://zegarownia.pl/zegarek-meski-lorus-sports-chronograph-lorus-rt317fx9

Wybór padnie między tymi dwoma tutaj mam dylemat ogólnie byłem zdecydowany na tego Lorusa, ale Casio odnalazłem tutaj latając po tematach.
Trochę poczytałem o obydwu markach i każdy chwali Lorusa za mechanizm Seiko mi w Casio osobiście podoba się design tego zegarka i 6 lat gwarancji.
Nigdy nie miałem Casio i to mój pierwszy zegarek, lecz zawsze uważałem z Casio to jednak bardzo oklepana marka zegarków w Polsce, ale Casio kojarzył mi się zawsze G-Shockami, a nie jakimś eleganckim zegarkiem na bransoletce.
Bardziej mi zależy na jakości wykonania.
Poprosiłbym o pomoc mój brat ma Armaniego na bransoletce, ale te zegarki nie cieszą się tutaj zbytnio dobrą opinią tym bardziej kosztują 2x więcej niż oba moje, które znalazłem a uważam, że jakościowo będą lepsze niż brata Armani.
Co do długości bransoletki to się nie martwię, bo jak by coś nie grało to się najwyżej ją skróci u jakiegoś zegarmistrza.
Z góry dziękuje i życzę miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w tym przedziale cenowym wielkich różnic miał nie będziesz, ale specjalistą to ja nie jestem. Wydaje mi się, że najczęstszą podpowiedzią jest "bierz to co Ci się podoba", poza tym możesz poszukać na forum, są poradniki.


Co nas nie zabije, to nas wzmocni (i postarzy  ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.