Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dorka938

Zegarek dla chłopaka za ok. 700 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

 

chcę kupić chłopakowi zegarek na urodziny. Mój budżet to około 700 zł. Na skórzanym pasku, szczupła ręka. Zegarek na co dzień, casualowy wygląd. Nie wdając się w szczegóły, byłoby dobrze, gdyby charakterystyczne tykanie zegarka było jak najcichsze. Wiem, że Fossil to bardziej designerska marka, ale spodobał mi się taki zegarek: Fossil FS5183.

 

Co o nim myślicie. Może jakieś inne/lepsze propozycje?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję, abyś wrzuciła jako awatar swoje zdjęcia w bikini (znalazłem w sieci w kilkanaście sekund, piszę to też informacyjnie, czy jesteś tego świadoma?), wtedy ruszy lawina chętnych do pomocy, w tym osobistej. :-P

 

A tak na serio to poszukałbym w tym budżecie czegoś u Tissota lub Seiko. Cykanie sekundnika będzie niemal niesłyszalne. Jeśli partner ma szczupły nadgarstek, to warto uwzględnić średnicę zegarka, aby miała ok. 38-41-mm o ile luby nie gustuje w bardzo dużych zegarkach (a jeśli gustuje to 42-44 mm)

 

Np.: https://dolinski.pl/zegarki-tissot.html?features_hash=31-572-800-PLN.33-27

Jeżeli nie znajdę nic ciekawego z tego co Ty zaproponowałeś to może skorzystam z Twojej sugestii i wykorzystam zdjęcia. Chociaż zrobiłeś mi już taką reklamę, że pewnie obejdzie się bez tego. Dzięki :)

Jak nic nie podejdzie z Tissotów albo Seiko to popatrz jeszcze na Citizeny z Eco-drive (na akumulatorek ładowany promieniami słońca - fajna rzecz)

 

Przykładowo:

 

http://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-eco-drive-aw0015-08ee

Dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie znajdę nic ciekawego z tego co Ty zaproponowałeś to może skorzystam z Twojej sugestii i wykorzystam zdjęcia. Chociaż zrobiłeś mi już taką reklamę, że pewnie obejdzie się bez tego. Dzięki :)

 

 

 

skoro jest szansa to pewnie się nie obejdzie i poczekamy na zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro jest szansa to pewnie się nie obejdzie i poczekamy na zdjęcie.

Przykro mi że Was rozczaruję, ale musicie obejść się smakiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka już zrobiła co trzeba i "niczego nie będzie" jak mawiał Kononowicz :-P Sprawdziłem z ciekawości, bo córka znajomej w Twoim wieku, miała duże problemy i wiele przykrości, przez brak zabezpieczenia tego typu zdjęć w sieci.

 

Co do zegarka, to sprawdź jeszcze ofertę Timexa (mi osobiście dużo bardziej się podobają niż np. Casio z tej samej półki cenowej).

 

Do tego mamy forumowy projekt Vratislavia Conceptum Heritage Chrono (seria 1,2,3,4,5)- fajne sportowe zegarki o jakości niespotykanej w tym budżecie w sklepach. Nowe edycje będą dostępne w lipcu, poprzednie są do kupienia czasami na forumowym bazarku. Zdarza się, że są to nowe nieużywane zegarki, więc mogłyby być jako prezent. Tym bardziej, że oboje jesteście związani z Vratislavią ;-)

 

Strona producenta (właścicielem firmy jest nasz forumowy kolega o nicku "QV")

http://vratislavia-watches.com/?page_id=7

Zdjęcia nie pokazują nic więcej poza to, co każdy widzi na plaży czy basenie, ale dzięki za troskę. Pomyślę nad ich lepszym zabezpieczeniem :)

 

A co do zegarków, to dzięki za pomoc, bo jestem w tym kompletnie zielona, a szkoda byłoby wydać tyle kasy na jakiś badziew. A jako typowa kobieta kierowałam się wyglądem zegarków, teraz przynajmniej wiem jakich marek się trzymać, żeby zegarek trochę chłopakowi posłużył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orient curator kupiony na dutyfreeisland. Nawet z vatem sie zmiesci w budzecie

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Waszą pomoc :) mam jeszcze jeden dylemat i liczę tutaj na Wasze opinie. Wybraliśmy zegarek "na żywo", przymierzyliśmy i jest ok. Ale w sklepie jest droższy niż w internecie. I tutaj moje pytanie do Was. Lepiej dać więcej, ale kupić w sklepie czy zamówić przez neta (chodzi mi tutaj przede wszystkim o transport i ryzyko uszkodzenia zegarka)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża różnica w cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem trochę zegarków przez internet i żaden się nie uszkodził w transporcie. Zarówno zegarki mechaniczne jak i kwarcowe to po pierwsze. Po drugie przy zakupie w sklepie przewaga jest taka, że towar możesz mieć od razu do ręki, może trzeba by spróbować zapytać o jakiś rabat, który obniży różnicę? Skoro martwisz się o transport to może spokój ducha warty jest tę stówkę?

Może ktoś jeszcze się wypowie?

 

Na jakim modelu stanęło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, mój spokój ducha jest wart tego żeby dopłacić, chociaż liczę, że uda mi się zbić trochę cenę w sklepie :)

 

Wybraliśmy zegarek Seiko Chronograph. Dokładnej nazwy nie podam bo kto by spamiętał te oznaczenia literowo-cyfrowe :)

 

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że dobra decyzja. Niech się nosi.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wybraliśmy zegarek Seiko Chronograph. Dokładnej nazwy nie podam bo kto by spamiętał te oznaczenia literowo-cyfrowe :)

 

 

To może jakaś fotka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do pochwalenia się zakupem, bo temat długi a my tak naprawdę nie wiemy na co się zdecydowałaś;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.