Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Admof

Użytkownik
 • Content Count

  1,946
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Admof last won the day on February 17 2019

Admof had the most liked content!

Community Reputation

483 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Admof

 • Birthday July 28

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  PL

Recent Profile Visitors

981 profile views
 1. Najbliższe nowości? Zakończenie sprzedaży obecnego Air-Kinga? (jakiś nowy w zamian?). choć wszyscy to przypuszczają co roku, a on dalej jest w ofercie. Ponoć GMT MASTER II z czarną wkładką bezela ma wrócić, ale na jubilee.
 2. Nie pisz tego. Niektórzy mogą się obrazić i będzie gównoburza. Wszyscy wstawali wcześniej od innych, byli lepsi, i nie marnowali pieniędzy na sojowe latte w kafejce, wszystko osiągnęli wyłącznie dzięki swojemu talentowi i swojej ciężkiej pracy. Tak się mówi w dzisiejszym cyfrowym świecie pełnym coachów sukcesu. A na przykład o przywileju klasowym lepiej im nie mówić, bo oni na wszystko sami zapracowali. jeszcze w mordę dadzą gdyby mieli dopuścić do swojej głowy taką myśl, że na przykład jak to mawiał Kulczyk ważne są tu też inne rzeczy; cytując Wilde'a: "Najważniejsze w życiu to dobrze sobie wybrać rodziców". Znaczy coś takiego jak selfmade man istnieje. Ale lata 90-e się w PL się skończyły i pokolenie millenialsów już wie, że ta bajeczka o selfmade manach, która karmił neoliberalny dyskurs to bullshit.
 3. Takie Seiko wpadło przed świętami i tak sobie w Nowy Rok noszę, aby mieć dobry humor.
 4. Admof

  Nowosci Casio

  zorro Ty tak nie fikaj słuchaj nie miałem tego Seiko w ręku, ale z tego co wiem ta wspaniała technologia wyświetlacza ma odświeżanie na takim poziomie, że z tego powodu zegarek nie pokazuje sekund, tylko godzinę i minuty.
 5. Admof

  Citizen

  Jak masz środki finansowe to bierz. Wygląda jak milion dolarów.
 6. Admof

  Citizen

  może i racja, ale mój jeden kolega tak też mówi na ten typ zegarka w realu, może autokorekta za bardzo mu weszła
 7. Admof

  Citizen

  driver to kierowca ale w sumie nie pierwszy raz spotykam się z tym, że ktoś na zegarki diver - nurkowe używa określenia driver
 8. Bardzo fajny. W końcu przyszedł.
 9. Nawet mają już kolor Tiffany Dial w tym modelu
 10. wywalili tachymetr, geniusze xd i od razu fajniejszy ten homarek...
 11. Admof

  Wybór pióra.

  Całe szczęście pióra nie wciągnęły mnie jak zegarki i nie poszedłem w to mocniej. Ale jak pisać to najlepiej piórem. Trochę towaru mi się jednak uzbierało.
 12. Mój nadal nie wysłany, zostałem z fake trackingiem, bez kasy i bez zegarka. Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
 13. lubię widzieć tracking żeby potem nie mieć problemu z odbiorem i żeby nie wróciło do nadawcy dwa - zapłaciłem w sumie za wysyłkę z Europy, a Chińczyk wali fake tracking z Hiszpanii żeby się zmieścić w czasie kiedy ali daje automatyczny zwrot kasy za brak wysyłki Więc to cwaniaczki są, a nie rzetelni sprzedawcy, byle hajs został na koncie, a klient niech się buja. Dopiero potem się odzywa, że nie da rady wysłać. Cwaniaczki jedne. Albo wyśle Ci zegarek na Miyocie zamiast na Seiko jak w zamówieniu bo innego nie ma...
 14. A mnie Chińczyk robi w jajo, tutaj widzę, przychodzą pierwsze zakupy z 11.11 a mój Pagani Speedmaster jeszcze nie wysłany. Specjalnie zamówiłem z wysyłką z Hiszpanii żeby wszystko szybko przyszło, a ten się do mnie odzywa, że w magazynie hiszpańskim towar się skończył, i czy ma wysyłać z Chin mówiać że przyjdzie tak samo szybko. Głupi się zgodziłem, bo w sumie chciałem zobaczyć na własne oczy ten zegarek i teraz mam tylko jakiś fejk numer trackingowy z hiszpanii wbity w ali, jest już 19.11 a zegarek nawet nie wysłany...dramat...ali łagodząc słownictwo to powiem, że posuwa bez wazeliny klientów, jeszcze tylko brakuje żeby Chiński czołg wjechał mi do salonu...na czacie portadzili tylko czekać do 25.11 i wtedy założyć spór, a tu ani kasy ani zegarka. Zanim się zapytał czy słać z Chin miałem niby jakiś tracking number - ali pokazywało że z Hiszpanii, inne zagraniczne trackingi, że Chiny, na alipaczce na tym trackingu tylko od 16.11 otrzymano informacje o przesyłce i to wsio. A Azjata pali głupa jak go pytałem o właściwy numer trackingu...i mówi, że wysłał już.
 15. A ja już gdy uznałem, że kupowanie homarów od Pagani mam za sobą jednak się skusiłem, ale gdyby nie kupony, i to, że trafiłem wysyłkę z Hiszpanii to chyba bym olał.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.