Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Adi.

Witam wszystkich

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeczytaniu większości poradników na forum postanowiłem się zarejestrować :)

 

Jestem gorącym zwolennikiem zegarków automatycznych które w przeciwieństwie do bezdusznych kwarcowych "kalkulatorów" nie posiadają ani grama elektroniki co w dobie czajników i dachówek z Androidem jest naprawdę niesamowitą cechą.

 

Obecnie mam ich aż zero ale jestem na etapie poszukiwań Seiko SNZG13K1 w dobrej cenie. Jestem w nim niemal zakochany od kiedy przymierzałem go kiedyś w sklepie.

Może kiedyś gdy mi się w życiu powiedzie to przyjdzie czas na IWC albo nawet Patka którego uważam za absolutny szczyt zegarkowych marzeń ;)

 

Natomiast w budżecie na jaki może sobie pozwolić pracujący student (piątego już na szczęście roku ;) uważam ww model za idealny dla mnie w każdym milimetrze kwadratowym.

 

PS. Planuję zakupić tego Seikacza na bransolecie i dokupić pasek ze skóry naturalnej do noszenia np. do garnituru. Jeśli ktoś wie że to nie najlepszy pomysł a sama "przekładka" zbyt problematyczna to będę wdzięczny za radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tarant3

Kłopotliwy nick. Dodałeś kropkę do już używanego od lat. Będzie się kiełbasić który co napisał :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było moim celem sianie zamętu :/ Moderator może zmienić nick czy trzeba zakładać nowe konto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciał bym się dowiedZieć czy mój zegarek HUBLOT JEST ORGINALNY kto się zna proszę o prywatną wiadomość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tarant3

Skoro zadajesz takie pytanie, mniejsza o to, że w cudzym temacie powitalnym i dziale nie przeznaczonym do tego, to z całą pewnością masz podróbkę. Chyba że zajumałeś gdzieś tego sikora, bez papierów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu większości poradników na forum postanowiłem się zarejestrować :)

 

Jestem gorącym zwolennikiem zegarków automatycznych które w przeciwieństwie do bezdusznych kwarcowych "kalkulatorów" nie posiadają ani grama elektroniki co w dobie czajników i dachówek z Androidem jest naprawdę niesamowitą cechą.

 

 

 

Dachówki ceramiczne - tak! Z Androidem - zdecydowanie nie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.