Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Misiu7

Użytkownik
 • Content Count

  672
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

95 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  blisko lasu
 • Hobby
  przyroda, muzyka, sztuka

Recent Profile Visitors

525 profile views
 1. Coś jest na rzeczy. W moim po odciągnięciu koronki wskazówka rzeczywiście bardzo łatwo zmienia położenie, zdecydowanie zbyt bezwładnie i zbyt łatwo. Ale poza tym zegarek fajny.
 2. Strona producenta lub w PL Wrzeciono Czasu. Ewentualnie możesz szukać na chrono24.pl Możesz tu też napisać @ zawsze kilka euro idzie urwać https://www.classic-watch.de/ Jash i Satanic - dziękuję, Wesołych i Zdrowych Świąt!
 3. Koledzy, gdzie najrozsądniej jest (w tym cenowo) dokonać zakupu nowego Sinna - na stronie producenta, czy może z jakichś innych źródeł?
 4. Chyba jedyny ... jakoś ten model nie przebił się do świadomości forumowiczów. A szkoda, bo to piękny zegar. Ten typ koperty i sportowy styl moim zdaniem wyglądają świetnie. Zastanawiam się nad ta Stową, ale mam też pewne obawy - tytanowa koperta, grubość zegarka. Brak możliwości przymiarki zwiększa ryzyko zakupu ... Niespecjalnie też lubię operować zakręcaną koronką. Napisz, jakie są twoje wrażenia wizualne i użytkowe z noszenia tego zegarka. Pisz o wszystkim, koniecznie!
 5. A ja temat ,,focus na damski nadgarstek" potraktowałem dosłownie. Oddałem więc głosy na nadgarstki, ale też ich ... twarze. A każda coś przecież wyraża - np. tajemniczość, osobowość ...
 6. 1.Sława 2.Rakieta 3.Junghans 4.Zodiac 5.Lorus
 7. To jest Lorus Sports ref. RH 929 LX 9. Innych wersji kolorystycznych nie widziałem. Zegarek dobrze wykonany, ale bezel się nie kręci - to tylko ozdoba. No i jest na gumowym pasku, którego na razie nie zmieniam. Za zegarek zapłaciłem baaardzo drogo, bo aż 199 złotych!
 8. Nie mam pewności, ale te werki gdzie serce pracuje wolniej być może są bardziej trwałe ...
 9. Na forum jest dystrybutor marki MV, zapytaj o Redentore z białą tarczą i niebieskimi wskazówkami https://www.meccaniche-veneziane.pl/produkt/redentore-o40mm-1301007/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.