Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maryousz

orient sun&moon

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis zakupilem orienta z tematu.

Pojawil sie pewien problem podczas domowych ogledzin, mianowicie data jest zmieniana wtedy gdy pokazywane jest slonce zamiast ksiezyca.

 

Czy taka niedogodnosc wymaga wizyty u zegarmistrza czy cos przeoczylem w instrukcji obslugi?

 

Na filmie z youtube'a zmiana odbywa sie podczas gdy pokazany jest ksiezyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to znaczenia ustaw datę na dzień wcześniej a następnie ustawiaj godzinę aż ustawisz odpowiednią godzinę do pory dnia.

 

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos to dziwnie brzmi co napisales. bez urazy.

jest roznica tych zmian podczas gdy krece koronka niz gdy mechanizm obraca wskazowkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znany problem tego modelu. Jak masz gwarancję to ślij śmiało i za 2 tygodnie będziesz miał sprawny zegarek. Poliot musi przestawić wskazówki o 12 godzin. W sumie uznaję tą serię za średnio wyższą półkę Orienta, więc taki problem nie powinien występować ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem zegarek dziś i jutro zamierzam osobiście pojechać do serwisu i zarządzać naprawy od ręki. Jak nie to jadę do sklepu żeby oddali mi pieniądze. Nie po to dziś kupiłem nowy sikor aby rozstać się z nim jutro na dwa tygodnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie to raczej nie zajmie, myślę, że to bardziej pesymistyczny scenariusz. Nie mniej jednak znam Twój ból, ja po zakupie Big Mako skapnąłem się szybko, że tarcza krzywo siedzi w kopercie. Oddałem w sklepie (we Wrocławiu) w poniedziałek, następnego tygodnia w środę był z powrotem, tak więc szybko się uwinęli w serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos to dziwnie brzmi co napisales. bez urazy.

jest roznica tych zmian podczas gdy krece koronka niz gdy mechanizm obraca wskazowkami?

Czytałem na szybko i odpowiedziałem na szybko oczywiście bzdury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.