Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dani0s

Problem z GShock GA-100 5081

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam spory problem z moim gshockiem.

A wiec tak... Padł mi gshock a wiec wybralem sie do zegarmistrza. Wymienil mi baterie i wrocilem do domu. Po przyjsciu usiadlem do ustawiania go na nowo. No i tutaj jest problem. Kiedy przytrzymuje przycisk (ADJUST) i mi *piknie to nie mruga mi strefa czasoa ani nic. A klikajac FORWART ciagle moge zmieniac strefe. Prosze o pomoc oraz instrukcje co mam zrobic ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, to żaden problem. Po prostu aktualnie zegarek znajduje się w trybie wyświetlania czasu światowego, a nie w trybie timekeepingu, a z trybu timekeepingu, czyli wyświetlania bieżącego czasu możesz wejść do ustawień zegarka. Naciśnij przycisk MODE tyle razy, aż na prawym wyświetlaczu pojawi się nazwa dnia tygodnia w postaci trzyliterowego skrótu, a następnie przytrzymaj przycisk ADJUST, aby wejść w ustawienia zegarka. Zrestą masz to tutaj podane dość przystępnie w formie wideotutoriala:

 

https://youtu.be/orV_QkMpKcw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za pomoc ;)

Ale naciskam przycisk MODE co 1 sec i nic mi sie nie pokazuje :/ Dalej jest to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze najdokladniej jak moge. Od poczatku. Jak naciskam ADJUST to na lewym wyswietlaczu jest cyfra 1 i pod nią rowniez 1, a na prawym pod miejscowoscia u mnie np: GUM nic nie ma ( znika sekundnik ). Jesli nacisne MODE nie wyswietla ani nie znika zupelnie nic. Jesli nacisne REVERSE poprostu zapala mi sie lampka. A jesli nacisne FORWARD zmienia mi sie miejscowosc i na lewym ekraniku zmienia sie rowiez godzina. Zrobilem to co Pan napisal... przyciskalem przycisk MODE co chwile i nic.

Mam nadzieje ze te wypociny pomoga panu w tym zeby Pan mi pomogl :P:D Z gory Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.