Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TomG80

Użytkownik
 • Content Count

  3,315
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

TomG80 last won the day on February 10 2020

TomG80 had the most liked content!

Community Reputation

3,304 Guru zegarmistrzostwa

About TomG80

 • Rank
  Tomek
 • Birthday 03/07/1980

Kontakt

 • Strona WWW
  https://www.youtube.com/c/TomaszGołębiewski

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Hobby
  G-Shock, MTB, Tatry

Recent Profile Visitors

2,042 profile views
 1. Element, który Ci się zgubił, nazywa się C-Ring, kod elementu Casio to 10240712, pytaj o niego np. w Świecie Zegarków, Krainie Czasu, Domu Czasu i innych sklepach z częściami Casio. Widziałem go też na PacParts, ale pewnie przesyłka zabije finansowo sens zakupu u nich. Element wygląda tak:
 2. Niestety nie. Jak rozumiem, pisząc 5600 masz na myśli DW-5600 lub GW-B5600, zaś pisząc 5610 masz na myśli GW-M5610? DW-5600 oraz GW-B5600 mają jeden rodzaj bezeli, GW-M5610 kolejny, a te nowe wynalazki z Carbon Core Guard i wymiennymi bez odkręcania wkrętów bezelami i paskami jeszcze inny. Paski między GW-M5610, DW-5600 i GW-B5600 są współzamienne, ale np. już w DWE-5600, czyli koperta Carbon Core Guard, teleskopy z dźwigienką Quick Release i bezel zakładany na zatrzaski zamiast wkrętów, teleskopy mają grubsze trzpienie, które raczej nie weszły by do otworów pod standardowy teleskop w zwykłej kopercie z tworzywa, jaką znajdziemy w GW-M5610, DW-5600 i GW-B5600.
 3. Aż kliknąłem z ciekawości. [emoji6]
 4. Ja bym zostawił Panterę. Choć nigdy nie miałem okazji zobaczyć jej na żywo, to już sama unikatowość na polskim rynku (tylko indywidualny import) za nią przemawia. No i pudełko ma ładniejsze. [emoji16] EDIT: Aaaaa, no i jeszcze pasek z węglem. Tak, zdecydowanie zostaw Panterę.
 5. Dzięki za "G-Shockowego guru", Maćku. 😁 Z tego, co widzę, to Szanowni Koledzy już mnie wyręczyli i poradzili sobie znacznie lepiej, bo ja właśnie z tu wklejonych zdjęć dowiedziałem się o tym systemie mocowania bezela. O pasku wiedziałem, że jest na bezwkrętakowych teleskopach, ale z takim mocowaniem bezela spotkałem się po raz pierwszy. To co - myślicie, żeby też sobie strzelić taki secik "tranzystora" z paskami w ładnym pudełku? 😁
 6. Wpisz w wyszukiwarkę "feisty pets" i masz wszystkie możliwe zwierzaki w kolorach tęczy. 😎
 7. Króliś dziś nie mógł się zdecydować.
 8. Tak, w module powinien być trymer, taka mała "śrubka" z gniazdem pod płaski wkrętak. Nigdy jednak tego nie regulowałem i nie powiem Ci, czy jak pokręcisz w lewo, to będzie szybciej czy wolniej chodził.
 9. Ten migający skrót to CHG, czyli skrót od "charge". Jeśli po resecie nie ruszył, to obawiam się, że już raczej nic mu nie pomoże. 🤷‍♂️
 10. W tym tygodniu nadal King.
 11. No to jeszcze spróbuj zrobić reset modułu zwierając punkt na płytce oznaczony AC (All Clear) z masą. Jak prawidłowo to zrobisz, to zegarek pokaże godzinę 12:00am 1-go stycznia, trzeba będzie go od nowa ustawić. Jeśli po tym sekcja analogowa nie ruszy, to już tylko pozostaje wymiana modułu na nowy albo pozbycie się zegarka. [emoji2369]
 12. Jak chcesz, to możesz mi go przesłać, to do niego zajrzę. Cudów nie obiecuję, ale może coś się uda pchnąć do przodu. A jaki poziom naładowania aku Ci wyświetlacz pokazuje?
 13. Miałeś wcześniej 1B czy teraz kupiłeś? Coraz bardziej zastanawiam się, czy by takiego nie kupić i przerzucić mu czarne przyciski, bo baza do tego jest idealna - pierścień przycisku sensorów jest czarny.
 14. Tak, głównie na innych rynkach, niż europejski. Zobacz, jakie masz literki na końcu symbolu zegarka na metce: pewnie CR albo DR, czyli Ameryka lub Azja z wyłączeniem Japonii.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.